Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbi sorozatok közül...

Az alábbi sorozatok közül szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

10/?-ra értékelnétek őket ?


Sorozatok:

Sons of anarchy

Trónok harca

Breaking bad

The walking dead

American horror story

X akták

Odaát



2017. jan. 14. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A sons of anarchy-t nem láttam még de tervben van. A többit szeretem/szerettem..Az odaát első néhány évada zseniális szerintem, az utolsó néhány annyira nem jött be, abba is hagytam az 5. évad után, bár lehet adok neki még1 esélyt. A walking deadet még nézem, bár az se az igazi már. Már mintha kifogytak volna az ötletekből és már csak azzal tudnak drámát előidézni, ha előtérbe helyeznek addig nélkülözhető karaktereket, hogy utána szépen meghaljanak. A Breaking Bad kötött le maximálisan, imádtam Walter fejlődését, ahogy egy rákos ártatlan kémiatanárból kegyetlen hataloméhes meth császár lett. Az xakták meg az american horror story is tetszik, azokra nem tudok semmi extrát hozzáfűzni, még a listára jelölném a Dexter című sorozatot ha megengeded. Az is nagyon bejött. De legjobbnak a Breaking badet mondanám. de ez csak az én véleményem. 22f
2017. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

-Sons of anarchy egy jó kis sorozat bár van gyengébb évadja így 10/8-9

-Trónok harca az első 4 évadig még jó volt de utána már (könyvolvasóként legalábbis) nagy csalódás 10/6-7

-Breaking Bad-et a nagy hype miatt kezdtem el de nagyot csalódtam.Nem rossz de azért max kb 10/6-7 ez is

-Walking dead a kedvenc sorozatom így egyértelműen 10/10-et adnék rá

-Odaátnak csak az első 5 évadját láttam de az simán 10/9-10.Eddig még nem akartam tovább nézni mert szerintem az 5. évad zseniális lezárás lett volna.Majd ha befejezik az egészet(ami szerintem nem mostanában lesz sajna) akkor én is folytatom.

American Horror storyt meg az x aktákat nem néztem/nézem.

2017. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

American horror story nagyon jó.. kedvenc sorozatom

The walking dead nemrég kezdtem el de eddig jó

Trónok harcát most fogom elkezdeni de állítólag jó

Odaátot nem nézem de a barátnőm imádja

2017. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Odaát az első, a legjobba. Most nézem a 12. évadot és imádom. 10/10

A The Walking Dead-et is szeretem, de ott tényleg egyre inkább megy le a színvonal. 10/8-9

Az American Horror Storyt is nagyon szeretem, és már berendelték ott is a 8., 9. évadot. Igaz az 5. évadtól az is kezd gyengülni. 10/8

A Sons Of Anarchy tervbe van véve meg a Breaking Bad is, azt mondják nagyon jó.

Az X-akták és a Trónok harca nem igazán nyerte el a tetszésem. Mind a kettőnek 10/6

De ez csak az én véleményem.

2017. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Breaking Bad: 10/10- a legjobb sorozat, amit valaha láttam, egyenletesen jó színvonallal.

Trónok harca: 10/8- Jó, de a könyvek sokkal jobbak. Voltak uncsi részek, de várom a 7. évadot.

The Walking Dead: Ez a leghullámzóbb színvonalú sorozat, amit láttam.Nem is tudnám pontozni. Idegesítő, hogy évadonként bedobnak néhány szuper részt, ezért megnézem a többit is, pedig nagy részük dögunalom. A legutóbbi évadra ez különösen jellemző.

X akták: hát ez ciki, de nem merem megnézni...:)

Odaát: elkezdtem, nem nagyon tetszett. Talán 10/6.

Az American h.s-t és a Sons of a-t még nem láttam.

2017. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!