Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miben/Hogyan halt meg Hyomyeon...

Miben/Hogyan halt meg Hyomyeong (1809-1830) Joseon dinasztia koronahercege?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a "Moonlight Drawn By Clouds" című sorozatot ahol az ő neve köré fontak egy fiktív történetet. Ami persze happy end-del végződött, de láttam hogy a herceg elég fiatalon meghalt, azt hogy hogyan azt nem találtam. Ha esetleg valaki aki ilyenről tanul és tudja annak megköszönném a válaszát.

#dorama #koreai történelem #Hyonmeyong herceg #Moonlight Drawn By Clouds
2017. jan. 15. 00:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Baromságokat nem kérek... és találgatni én is tudok szóval jó lenne ha értelmes választ kapnék
2017. jan. 15. 00:35
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Jomjong herceget, Csoszon trónörökösét (nem pedig Hyomyeong és Joseon) úgy tudom, hogy megmérgezték.
2017. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen.
2017. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat de ez a "Jomjong" nem az akire én gondoltam bár elképzelhetőnek tartom hogy őt is megmérgezték mert az egy nagyon egyszerű és kedvelt módszer volt valaki megöléséhez...
2017. jan. 27. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

A történészek nem tudják biztosan, hogy mi okozta a halálát. Lehet mérgezés, gyilkosság vagy akár betegség is.

(Az előző válaszoló pedig csak kötekedni akart, mert nem tartja helyesnek az angolos átírás használatát magyarul. Ne foglalkozz vele, mindenki úgy használja, ahogy neki jól esik.)

2017. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon írjunk a magyar helyesírás szerint. Én ezen az állásponton vagyok.
2017. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!