Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? Repülőgé...

Melyik film lehet ez? Repülőgépes akciófilm

Figyelt kérdés

Egy filmet keresek, jópár éve láttam, akciófilm.


Egy repülőgépen játszódik, amit azt hiszem eltérítenek vagy ilyesmi.

Sok mindenre sajnos nem emlékszem, de arra igen, hogy az a pár ember aki eszméleténél volt, az rádión kért segítséget, és a földről a biztosítótársaság embere olyan tanácsot adott nekik, amivel lezuhanna a gép, mert így viszonylag olcsón megúszta volna a biztosító. Mert ha kiderül hogy ténylegesen mi történt (én sem emlékszem mi), akkor csődbe mennek.


Amire még emlékszem, a vége, hogy sikeresen földet érnek, és egy zseblámpában csempészik ki annak a bizonyítékát (azt hiszem valami kinyomtatott repülési adat), hogy meg akarták őket ölni.


Tudom nem sok infó, de köszönöm annak, aki ráismer.

Nem a Non stop című filmről van szó.


2017. jan. 15. 11:46
 1/1 LeonScottKennedy ***** válasza:
Ennyi infó nem elég, próbáld kissé specifikusabban körülírni. Volt-e benne nagyobb színész, inkább dráma, vagy thriller, vagy akció volt? A főszereplők közül mennyi volt nő, férfi? Esetleg rabot szállítottak a repülőn?
2017. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!