Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehetett?

Melyik film lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresnék egy szerintem régebbi filmet, de fogalmam sincs, mi lehetett a címe vagy kik játszottak benne – a pasi talán kopaszodó,őszesebb volt. A tartalma és pár jelent azért megvan.

Egy csaj (ha jól emlékszem pro-sti volt), otthagyja a főnökét, és valami kisvárosban lerobban az autója egy családi ház előtt. Itt él az apa-fiú páros, az apa valami tanárszerűség volt azt hiszem, mert emlékszem, hogy kiment a gyerekekkel valami kis rétre, amit épp el akarnak törölni, hogy plázát(?) építsenek, ő meg tiltakozik is majd ez ellen. Szóval a csaj náluk fog lakni (Szemem előtt van az is, hogy egy ilyen fára épített kis házikóban alszik, de ezt lehet, hogy csak képzeltem, habár mintha ilyen köteles-poharas telefonon (az istenért nem jut eszembe a rendes neve) is beszélne a kisgyerekkel, aki a házban van. Ehh, lehet ez tényleg már csak fantázia.).

Az viszont tuti, hogy van benne egy olyan jelenet, hogy a kissrác kizárja a tanárt a teremből, az ablakon bemászik a csaj, és rajta mutogatja el a női testrészeket az osztályának.

Lesz még egy bonyodalom, hogy jön a főnök, merthogy elvitte a pénzét, amiről csaj nem is tud, aztán a végén megtalálja a kocsijában. Ebből megveszi a szép tájat, amit fel akarna túrni, összejön a csávóval, és happy end.

Bocsánat, hogy itt kérdezősködöm, nem vagyok egy idi-óta, tudom a google-t használni, de akárhányszor beütöttem, hogy pro-sti/kur-va vagy hogy autó lerobban, rögtön sz-e-x-oldalakat és autószervizeket kezdett ajánlgatni...

Szóval... izé, köszi, ha elolvasták ezt az ömlengést, és még nagyobb köszönet, ha tudjátok, vajon melyik film ugrott be a zuhany alatt. Szép napot!


2017. jan. 15. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Dugipénz lesz az.
2017. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És tényleg! Köszi szépen, nekem sosem jutott volna az eszembe. :)
2017. jan. 15. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!