Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc jeleneted a...

Melyik a kedvenc jeleneted a Skins-ből?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

hű, annyira tökéletes az egész sorozat, annyira "ottvan" az összes jelenet, hogy nem is tudok hirtelen kedvencet mondani


lehetetlen :)

2010. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

oké, beugrott :D

mikor Cook énekel azon a hajón, amíg verekedés nem tör ki...és azon is csak röhög :D


meg mikor az utolsó részben Kylie Minogue-ra táncolnak :)


most azért második generációs jelenetek jutottak eszembe hirtelen, mert azt láttam legutóbb, az még frissebb élmény :)

2010. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem az első generációból az, amikor Cassie lefröcsköli Sidet a vizipisztollyal aztán megcsókolja, a másodikból pedig mikor az utolsó részben Cook beszélget dr. Fosterrel. meg kb úgy az egészet imádom :D
2010. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pandora dala a 4. évad utolsó részében:D

http://www.youtube.com/watch?v=W8XyYa8SuYA

Ja, meg 4. évad extrái közt, mikor James Fitch el akar szökni:))) (egyébként a kissrác összes jelenete tök vicces)

http://www.youtube.com/watch?v=wHDUrX6_NKU

Egyébként tényleg nagyon jól megírt sorozat, jó szereplőkkel, érdemes nézni:)

2010. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az egész Chris meg Jal-os részek meg amikor eff meg freddie veszekedtek és freddie összetöri magát a gördeszakpályán és ott szenved...:|
2010. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WeaselLizbeth.<3 válasza:

amikor Maxxie és Tony csókolózik. lehidaltam :)

meg amikor Chris békül Jal-lel és azt mondja h "megtölteném a folyókat pandaszarral" ezen télleg behaltam :D

2011. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3.évad 8 rész mikor az erdőben gombáznak:) áh imádom azt a részt
2011. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!