Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek a Black Mirror című...

Ismeritek a Black Mirror című sorozatot?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a véleményetek róla és melyik a kedvenc részetek belőle?
2017. jan. 19. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Nekem bejött, érdekes. A kedvenc talán a méhes.
2017. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó pár éve láttam, de nem nagyon emlékszem rá, pedig tudom, hogy tetszett. Most, hogy végeztem a vizsgákkal, újra fogom nézni.
2017. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

a 2/2 részben azthiszem mikor bicikliző világban voltak, az nagyon nagy volt.

vagy a fejben kamera és memóriában viszzatekerve , nézve , felfedés a részleteknek. az is mély.

2017. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A második évad második része és a karácsonyi rész a kedvencem.


Viszont aki azt írta, hogy a méhes rész a kedvence, megindokolná, hogy miért?


Számomra a Waldo-s rész mellett a legsemmitmondóbb és legkevésbé Black mirror-os rész volt.


A válaszodat előre is köszönöm!

2017. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 1: Azt még nem láttam, a 3. évad 3. része volt az utolsó, amit megnéztem, de lehet, hogy most hétvégén befejezem a 3. évadot.


# 2: Melyik résznél maradtál? :)


# 3: Az az 1/2 lesz, de tényleg érdekes rész.


# 4: Talán én is a Waldos részt mondanám a legkevésbé jónak (de nem rossznak). A karácsonyi nekem is nagyon tetszett, a második évad második része pedig az egyik kedvencem. A másik a 3/3. Kicsit hasonlítanak is egymáshoz, aki látta, tudja, hogy miben.

2017. jan. 20. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. :) Második évadig jutottam anno. Ma megnéztem az első évad első kettő részét.
2017. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%

Egyik kedvenc sorozatom. Azt szeretem benne legjobban, hogy ha bizonyos dolog már egy adott rész megnézése előtt is el tudott gondolkodtatni, akkor a rész megnézése után még jobban agyaltam rajta. Továbbá hogy nem féltek kegyetlen végkimenetellel befejezni bizonyos részeket.


Ami azt illeti, a kedvenc részeket két kategóriába sorolnám, egy toplista a mondanivaló alapján, másik toplista pedig az szerint hogy az adott rész mennyire szórakoztatott. Mondanivaló alapján nálam a top 3 a 15 million merits, az Entire history of you valamint a White bear, élvezhetőség alapján pedig szintén a White bear, a christmas special, valamint a méhes rész.

2019. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!