Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Assassin's Creed csak...

Az Assassin's Creed csak szerintem pocsék?

Figyelt kérdés

Egy 50-percet néztem meg a filmből, utána ki is kapcsoltam mert mer annyira untam magam, egyszerűen engem nem kötött le a film!!!

Annyira vártam már, nagyot csalódtam most!

Körülbelül mint a The Pacific Rim (egy rakás fos az is,az előzetesben ott is mindent lelőttek előre...)



2017. jan. 21. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én a párommal mentem el megnézni ezt a filmet, és én is hasonlóan érzek, csak én még sajnálom is hogy pénzt adtam ki rá. Végignéztem, de nekem nem tetszett. Attól még lehet valakinek igen, tekintve hogy majdnem teltházas volt a terem.
2017. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a játékokból készült filmek legtöbbször pocsékak mivel nincs sok köze az eredtihez. A sonic az egyik kivétel vagy az első Mortal kombat film amik elég jól sikerültek
2023. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!