Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bates Motel sorozat? Most...

Bates Motel sorozat? Most kezdtem nézni.

Figyelt kérdés
1. részt láttam. Érdekelne, hogy mennyire lesz banális, vagy befogadható. Egyelőre úgy tűnik, hogy a Hannibal sorozathoz fog hasonlítani (az a 2. kedvencem), bár még nem láttam durvább gyilkosságot. Mennyire fog természetfelettivé válni?
2017. jan. 22. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Természettfeletti egyaltalan nem lesz :DD Mivel a sorozat Norman Bates (Psycho) megoruleset mutatja be, ezert errol is fog szolni, eleg lassan bontakozik ki, csak a sorozat vegere lesz teljesen orult. Nagyon szepen felepitettek, lepesrol lepesre, szerintem zsenialis. Amugy februal 20.-an fog kijonni az uj evad :)
2017. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amugy elso vagyok, nekem a Hannibal az elso kedvencem :DDD Annal azert nem lesz durvabb ha az ilyen gyilkolos jelenetekre vagyunk tekintettel. Inkabb csak elgondolkodtato es ugymond "megrazo" de persze befogadhato, a Hannibal utan mar barmi befogadhato :DD #Hannigram
2017. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy nem lesz természetfeletti :) de úgy értem, hogy ugye nem az lesz a lényege, hogy mindenkit megölnek, a pszichológiai szál erősebb lesz?!
2017. jan. 22. 17:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Én a Hannibal és Sherlock között szoktam vacilálni. Sajnos a Hannibal 3. évada elég gyenge/vontatott lett, de a vége ezt picit kárpótolta. A Sherlock 4. évad pedig erőltetett lett, úgyhogy az rontotta az összhangot. Most érdekel ez milyen lesz. :)
2017. jan. 22. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Megint elso vagyok :DDD Nallam a Sherlock 2. :DD nekem tetszett most a negyedik evad, igaz az elso resz hogy Sherlock folyton nyomkodta a telefonjat eleg igen hat eroltetett lett.. De a 3. resz szerintem hozta a megszokott szinvonalat. A Hannibalbol igen igaazd van a 3. evad eleg eroltetett, szerintem ott mar siman lezarhattak volna mikor Hanni-t elkaptak volt is egy szomoru bucsuzas stb. Bar igen a vege az nagyon odabaszott marmint csak az utolso par masodperc <3


Es atterve a Bates Motelre, meglepoen keves gyilkossag lesz, es igen eleg eros pszichologia lesz benne. Foleg a mostani utolso evadban.

2017. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sherlockból pont az utolsó, 3. rész nem tetszett. Lehet nem is lesz több rész, max csak évek múlva, és nem így kellett volna befejezni. Összecsapottnak éreztem. De ettől függetlenül mind a két sorozatnak megmarad az imázsa. :D


Ennek meg örülök, meg is nézem a következő részt. :D

2017. jan. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!