Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vannak sokan oda a...

Miért vannak sokan oda a keresztapa című filmért, Mit lehet ebből megtanulni az életről? Szerintem hosszú unalmas és vontatott.

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért szeretik, mert élettapasztalatot szereznek belőle, hanem azért mert kiváló film. Te nem szereted, oké, nézzél mást!
2017. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én imádom! a hangulata zseniális. és elég sok más filmben/sorozatban idéznek belőle. pl. a maffiózókban és igy sokat lehet nevetni is. szerintem.
2017. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a zenéről meg ne is beszéljünk...
2017. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem kedvencem, egyszer megnéztem, nem volt rossz. Elfogadtam, hogy más az ízlésem.
2017. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor én is a 1%-ba tartozok aki bár akartam de valahogy nem tudtam végig nézni.Többször neki kezdtem de

sajnos rossz a névmemoriám, így kb 20 perc után felidegesít,hogyha nem tudom kiről beszélnek.Szerintem én már úgy halok meg,hogy nem láttam.

Akármennyire is alap mű és biztos értékes alkotàs de valahogy nem megy.

2017. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehérek a betyárromantika, idegen világba való betekintés miatt, négereknek, cigányoknak példaképet jelent, zsidóknak pedig (akik megcsinálták az előzőeknek) figyelemelterelést az igazi bűnözőkről.
2019. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!