Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tokyo ghoul-ban (SPOILER! )...

A Tokyo ghoul-ban (SPOILER! ) Arima a ghoulok vezére?

Figyelt kérdés
Az egyik szemére vak.Tehát ő a félszemű király?Vagyis az Aogiri vezére?

#Tolyo ghoul
2017. jan. 23. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anime 2 évadát néztem meg, a mangát se olvastam tovább az anime történetétől, így magamtól nem tudom. Azonban a wikia azt írja, hogy Arima egyik neve SPOILER One-Eyed King, tehát igen.

[link]

2017. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem értem.Akkor ő az Aogirihel van?Miért hatcol akkor a CCG oldalán?
2017. jan. 23. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott a link, olvasd el.
2017. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerem ezt a nyelvet
2017. jan. 24. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdésre röviden válaszolva: NEM, Arima nem a One-Eyed King.


Arima nem a One-Eyed King.


A mangában több One-Eyed King is volt, az első aki miatt a CCG-t is létrehozták. A második egy fiktív király volt amit Arima és Eto készítettek közösen, a harmadik király meg jelenleg Kaneki/Sasaki.


Ettől persze még életben lehet az első király is, de nem tudni mi van vele, "V" valamiért még mindig kereste, pedig már kb. 200 évesnek kéne, hogy legyen, szóval valoszeg a CCG annak idején nem tudott vele végezni és elmenekült.


Arima más miatt vak a félszemére.

2017. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!