Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars Episode VII: The...

Star Wars Episode VII: The Last Jedi. Ki mit gondol a Star Wars 8 ma bejelentett címéről?

Figyelt kérdés

Tetszik a cím?

Vajon kire vonatkozhat?



2017. jan. 23. 21:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Elírtam a kérdést, elnézést, Episode VIII-et akartam írni


Amúgy miért nem lehet utólag szerkeszteni a kérdést, ha véletlenül elírtuk?

2017. jan. 23. 22:00
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert feltetelezik, hogy tudod, hogy mit akarsz kerdezni. Ezekszerint magyarra forditva Az utolso Jedi. Nekem tetszik, biztos, hogy kiraly lesz, es mar varom nagyon.
2017. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Lehet Luke, lehet Rey, vagy egy harmadik karakter, mondjuk Kylo Renáta észhez tér (de remélem nem lesz jedi). Vagy az is lehet, hogy nem egy jedi, mivel a Jedi az angolba többesszám is, szóval akár lehet az utolsó jedik is.

Meg a többi kérdés, ki az a Jedi, miért ő az utolsó, mi lett/lesz a többiekkel, stb stb

2017. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Majd akkor írok6mondok róla akármit is, mikor láttam! :D
2017. jan. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bármit is találtak ki, a VII. részből kiindulva biztos jó lesz.
2017. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Angolul a Jedi egyszerre értelmezhető egyes- és többesszámban i, akárcsak a Sith, pl. a 3. epizód címe angolul nem úgy volt, hogy The Revenge of the Siths, hanem csak simán Sith. Mármost a The Last Jedi jelentheti azt is, hogy az Utolsó Jedik vagy azt, hogy Az Utolsó Jedi, majd a magyarra fordítás előtt úgyis konzultálnak a Disneyvel és megkérdezik, hogy ez most többes szám vagy csak egyes, de addig nem lehet tudni, hogy csak egy utolsó Jedi van vagy több is. Ha csak egyre, akkor az Luke lesz, hisz a 6. rész végén Yoda pont azt mondta a halála előtt, hogy "the last of the Jedi will you be" vagyis, hogy "te leszel az utolsó Jedi", Yoda pedig sokszor jól tippelte meg mi fog történni a jövőben. Daisy Ridley, aki Rey-t játssza a filmekben azt nyilatkozta, hogy az ő karaktere nem Jedi, akárcsak Leila se, hisz attól még, hogy van közük az Erőhöz még nem lesznek azok, ahogy Kylo és Snoke se Sith-ek, hisz attól még, hogy követik a sötét oldalt még nem lesznek Sith-ek.
2017. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Daisy Ridley, aki Rey-t játssza a filmekben azt nyilatkozta, hogy az ő karaktere nem Jedi"


Ezt mikor mondta? Van róla hiteles forrásod? Én ilyen nyilatkozatra nem emlékszem...


Yoda meg ott már maga sem tudta mit beszél...


Először közli, hogy Luke még nem Jedi mert előtte áll Vader


2 perc múlva közli, hogy ő az utolsó Jedi, miután meghal... What???

2017. jan. 24. 13:42
 8/19 anonim ***** válasza:
Dash Star említette a tegnapi videójában, ő egy hardcore Star Wars fan, szóval tőle elhiheted ezeket, mert ő szó szerint ebből él.
2017. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ismerem Dash-t :) Megnéztem a videót most


Ugyanakkor soha, semmit nem érdemes arra adni amit a készítők mondanak. Semmit! A 7.rész készítése alatt is hazudtak egy csomót, rendezőstül, színészestül :D

2017. jan. 24. 14:49
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát a 7.rész az egy remake volt,remélem a 8. jobb lesz.Bár a rendező azt mondta,hogy szeretné még család-barátabbá tenni,szóval nincs jó előérzetem...
2017. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!