Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe...

Mi ennek a filmnek a címe (többi lent)?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam a tv-ben egy nagyon jó filmet, azóta is keresem, de sehogyan nem találtam meg.

Arról szólt, hogy egy középiskolai osztályban a lányok eléggé el vannak nyomva, ám amikor új tanuló (egy szőke hajú, kissé fura stílusú lány) érkezik az iskolába, az igazgató azt hiszem, megkéri, hogy segítsen a lányoknak érvényesülni. Közben folynak a "harcok" a fiúk és a lányok között. Van az osztályban egy visszahúzódó lány, és lényegében ő "meséli el" a történetet. Végül a szőke hajú lányt eltanácsolják/ott hagyja a sulit, és a mesélő lánykával egyszer még találkoznak és kb. ennyi.

Azt hiszem valamilyen skandináv (norvég, esetleg dán, de inkább az első) film lehetett, de már ebben sem vagyok biztos.

Remélem valaki tud segíteni, nagyon fontos lenne ez nekem.



2017. jan. 24. 14:20
 1/2 anonim válasza:
Talán a Bajos csajok, de nem vagyok benne biztos. 😃
2017. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem az, de azért köszönöm.
2017. jan. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!