Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, amelyikben...

Melyik az a film, amelyikben a gyilkos arra kényszeríti az apát, hogy dugja meg a gyerekét? Asszem ez csak egy mellék szál de ennyi maradt meg bennem.

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a Szerb film, nagyon undorító egy film én is csak pörgetve "néztem" meg pedig az én gyomrom sok mindent bevesz
2017. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem most beugrott valami olyan film, hogy a sorozatgyilkos megbüntet hét olyan embert a saját bűnével, akik a hét főbűn valamelyikével élték az életüket. Ebben esetben volt valami szexmániás csávó és a farkára tetetett ilyen pengés kínzó dolgot, amivel ugye kényszerítette, hogy közösüljön a lányával, különben fejbe lövi a pasit, erre konkrétan emlékszem. Meg ugye a falánkság, ahol valami pasiba tömette a kaját, hasonlók.

Én a "Hetedik" c. filmre tippelek, Morgan Freeman játszik benne.

2017. jan. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!