Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? Részlete...

Melyik film lehet ez? Részletek lent

Figyelt kérdés

Én vagyok az, aki az "Elszabadult indulatok" Című filmet kerestem itt pár órája, azért ismét köszönöm a válaszokat!


Most egy olyan filmet keresek, amiben egy rövid hajú nő játszik - azt is talán a 90-es években láthattam.


A film elején egy nőt láthatunk, aki átlagos életet él - van két fia és együtt él barátjával.


Ám egyik nap letartóztatják; kiderül, emberölésért kőrözik.


A film alatt kiderül, hogy előző férje bántalmazta őt és a két fiát is.


Ő megmenekült tőle, de a két fia a férjnél maradt.


A nő próbálja visszaszerezni a gyerekeit, de nem tudja. A férj nem hagyja.


Idővel a férj új barátnőt szerez, aki meg van győződve róla, hogy a férfi szereti őt, annak ellenére, hogy bántalmazza (ha jól emlékszem még teherbe is ejtette).

Amikor meglátogatja a főhősünk a fiait próbálja ennek a nőnek a szemét felnyitni, de a nő ragaszkodik hozzá, hogy a férfi szerelmes belé és a főhősünk biztos féltékeny.


Maga ez az egész a jelenben, hogy a főhősünk börtönben van kihat a családjára, az egyik fia nagyon dühös, nem is akar tudni az anyjáról és az aktuális párja se mindig erős.


Hogy hogyan meg mikor ölte meg az exférjét, arra nem emlékszem. Azt tudom, hogy a végén a tárgyaláson a szívszorító történet ellenére rengeteg év börtönre ítélték.


Az aktuális énjének rövid haja van a filmben, de a régi időkben hosszú haja van, amit szerintem pont azért vágott le, hogy ne ismerjék fel.


Melyik lehet ez a film?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 27. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!