Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai Horror Sztori 3....

Amerikai Horror Sztori 3. évadában ki öntötte le savval Cordeliat?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy jól értelmeztem, de számomra nem volt egyértelmű. Végignéztem az évadot, de ami nekem ebből a szálból lejött a következő: leöntötte valaki savval Cordeliat, ettől megvakult, de megkszerezte/megtanulta a tisztnlátást. Fiona a kihallgatásán azt akarta elérni, hogy Myrtle Snow legyen a bűnös.. (Erre ugye fel is használta Queenie képességét..) A sorozat többi részében nagyon Myrtle-re akarták terelni a bűnt (pl. mindig kesztyűben érintette meg Cordeliat, új szemeket adott neki), de ezek alapján Fiona is leöntehette a lányát. Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek ki tette?

2017. jan. 29. 17:38
 1/2 anonim válasza:
100%
szia!:D A kilencedik reszben Henk ellatogat az apjahoz. Szova teszi,hogy valaki leontotte Cordeliat savval,ekkor mondja el az apja,hogy ők (azaz a Szent Szövetség) rendelte meg ezt az egeszet.
2017. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, most már emlékszem.
2017. febr. 5. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!