Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a legjobb 2. világhábor...

Melyek a legjobb 2. világháborús filmek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint a Ryan közlegény megmentése, vagy a nemrég bemutatott A fegyvertelen katona.
2017. jan. 29. 18:19
 1/10 ede1219 ***** válasza:

Piszkos tizenkettő;

A halál ötven órája;

Kelly hősei;

2017. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Letters from iwo jima

Band of brothers

The pacific.

2017. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 schamuelson ***** válasza:

A keleti frontról egy film: Ellenség a kapuknál

2-es írta a Levelek Iwo Jimáról címűt, én hozzávenném a tükörtörténetét is a Dicsőség zászlait (ha jól emlékszem).

2017. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszer lattam egy filmet, ami szerintem szenzacios volt es egyedi. Nagyon restellem, de sajnos nem emlekszem a cimere:( a tortenet lenyege az volt, hogy egy kisfiut es az apjat deportaltak, a nemzsido anya pedig onkent veluk meg. Megerkeztek a taborba, ahol az apa vegig azzal tartotta a gyerekben a lelket, hogy azt mondta, ez egy tabor, ahol pontokat lehet gyujteni es ha 1000 osszegyulik, akkor a kisfiu kap egy tankot. Az apat sajnos agyonlottek, masnap pedig erkezett a tank, igy az igerete gyakorlatilag valora valt. Az anya es a kisfiu tuleltek.

Remelem, valaki tudja a cimet.

2017. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az élet szép (La vita é bella, 1997)
2017. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 schamuelson ***** válasza:
Beugrott még egy 2. világháborús film, ami nekem tetszett. Windtalkers, 2002-ben került vászonra, a magyar címe talán A fegyverek szava. Hm, meg az U 571 sem volt rossz, bár nem szárazföldi csatákról szól.
2017. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az 1-es válaszoló által említett filmek mellé(amelyek kötelezőek ebben a műfajban)megemliteném a Harag,Becstelen brigantik,a leghosszabb nap,a híd túl messze van,híd a kwai folyón,a nagy szökés,kémek a sasfészekben c.filmeket
2017. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Generációk háborúja
2017. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ede1219 ***** válasza:

Ugyan nem II. VH, hanem a Jugoszláv háború:


Behind Enemy Lines. Másnak van fordítva, de most nem jut a fejembe a magyar címe.

2017. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ellenséges terület a magyar címe és piszkosul jó film! :)
2017. febr. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!