Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Beavatott c. film befejező...

Beavatott c. film befejező részéről?

Figyelt kérdés

Még a nyáron írták rengeteg honlapon külömböző oldalak, hogy a Beavatott c. filmnek nem fog elkészülni az utolsó része a 3/2. (Ugyanis két részre bontották a filmben a harmadik részt). Annyit tudok a dologról hogy egy sorozatot csinállnak a végéből, vagy egy Tv-filmet, de nem a "rendes" színészekkel.

, (Shai, Theo) ugyanis ők mozifilmre szerződtek. Azóta nem hallottam semmit a sztoriról. Ha esetleg valaki tud valami újat a témával kapcsolatban akkor megoszthatja velünk:)



2017. jan. 30. 18:28
 1/2 Tw válasza:
Én is csak ennyit tudok de ha tényleg így lesz akkor szerintem nem lesz túl sok nézője. Egyébként sajnálom mert szerettem, de azt én is észrevettem hogy az első volt a legjobb és utána ment lefelé a lejtőn.
2017. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem, egyik kedvenc filmem/könyvem :( Tényleg az első része volt a legjobban elkészítve ez tény. De azért befejezhették volna már ezt az utolsó részt, ha mást nem a rajongók kedvéért.
2017. febr. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!