Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Gaspar Noe...

Mi a véleményetek Gaspar Noe 2015-ös szexfilmjéről?

Figyelt kérdés
Csak simán Love a címe, és szerintem fontos, hogy a moziba is bevigyék a szexet (ha más a gyilkolást minden filmben benne van) de szerintem nagyon unalmasan csinálta még egy művészfilmhez képest is.

#film #szex #2015 #noe. love
2017. jan. 31. 08:35
 1/1 János Gilján válasza:

Egyetértek veled kérdező. Az alapkoncepció teljesen korrekt, hogy legyenek végre normális szexjelenetek, mert a szex az élet része. Viszont ez a konkrét film sajnos elég gyenge lett, a főszereplő srácot pedig szívesen vertem volna el a szánalmas döntései miatt.

Sajnáltam, hogy a filmben annyira túlsúlyt kapott a szex, hogy a sokadik akció már konkrétan unalmas volt. Ezt sokkal jobban is meg lehetett volna csinálni. Remélem még fognak próbálkozni hasonló filmekkel és egyszer egy normál akció film kellékei közé is befér majd a szenvedély ilyen jellegű bemutatása.

2017. febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!