Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Resident evil - Final chapter...

"Resident evil - Final chapter", tegnap láttam. Nekem meg van a véleményem, nektek?

Figyelt kérdés
Az utolsó részhez képest vártam pl egy 2 órás filmet, helyette egy alig 1,5 órás összecsapott filmet kaptam, amit már látszott , hogy kényszerből küldenek ők is nyugovóra annyira vontatott. Úgy a cselekmény bejött volna , ha nem a Resident evil védjegyet viselné mivel semmi köze kb hozzá. A filmek is már egymásra cáfolnak rá , mikor visszatér Raccoon citybe felvillan a film 2. része , ahol akkor még Angela Ashford apja fejlesztette ki a T-vírust, a lány gyógyulásához. Most már itt meg sem említették , itt már Dr. Marcus az alkotó , aki szintén a lánya Alicia(~Alice) betegsége ellen fejlesztette ki. A második dolog amin már kínomban röhögtem , hogy eddig eleve meg volt az Anti vírus , amit az első-második-harmadik részben is láthattunk, illetve a használatát...harmadik, Jill, Leon , Ada , említésre sem került pedig az ez előtti rész végén még együtt álltak a Fehérház tetején, így a végére azért összehozhatták volna a főbb, meghatározóbb karaktereket. A klónosdit meg Dr. Isaacs karakterét nem tudom hova tenni.. komolyan mondom, hogy erre a filmre kár volt feláldozni egy kaszkadőr életét és egy másik végtagját. A Capcom is kb t*kön szúrhatja magát amit előállítottak a játékaikból. Nagyon ledarálták így a végére az egészet ahhoz képest amennyit húzták a filmet..

2017. febr. 1. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 1. film kivételével az összes szemétre való vacak, nem értem miért adtál ki pénzt rá, előre borítékolható volt, hogy egy kalap f.o.s. lesz a végeredmény.
2017. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dehogy adtam :D -neten megnéztem camerás verzióban persze.

Vicc az egész.

2017. febr. 3. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!