Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sherlocknak lesz 5. évada?

A sherlocknak lesz 5. évada?

Figyelt kérdés
Mert a 4.évad utolsó részében eléggé ugy tűnk hogy nem.:(

2017. febr. 3. 14:38
 1/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy lessz 5.éved, de mind a két főszereplő eléggé elfoglalt lett, a sorozat által szerzett hírnevük miatt, így lehet hogy csúszni fog. A külön kiadás mindössze a rajongók miatt készzült. A legfrissebb hírek szerint 2018-ig nem fogják tudni elkezdeni a forgatást
2017. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Legalább lesz majd egyszer új évad.;)

2017. febr. 4. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretném, de nagyon úgy tűnik, hogy nem lesz.

Ha mégis, akkor az minimum 5 év múlva csak.

2017. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100% hogy lesz csak nem tudni pontosan, hogy mikor
2017. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mrs.rogers válasza:
Az tuti, hogy már a forgatókönyv megvan, viszont valamikor januárban, a TFP (The Final Problem) leadása előtti nap Moffat és Gatiss úgy nyilatkoztak, hogy nem valószínű, hogy leforgatják, mert Benedict és Martin borzasztó elfoglaltak. Ha le is forgatják, abból lesz szerintem 2018, mert Ben állandóan forgat, és Martinnak is akadnak mind filmes, mind színházas munkái. Ezek mellett viszont nagyon remélem, még ha 5 év múlva is (de remélem, hamarabb:D), hogy lesz ^^
2017. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!