Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek miért érzem azt,...

Szerintetek miért érzem azt, hogy az utóbbi idők Illumination-ös animációs filmjeire csak jószívvel adták meg a 6-os korhatárkarikát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma megnéztem a családdal A kiskedvencek titkos életét és az Énekelj!-t, de valahogy ott kószál bennem az a kérdés, hogy miért adták meg ezekre a 6-os karikát? Valljuk be, volt ezekben 3-4 durva jelenet, ami inkább 12-es, az is úgy, hogy újra lett animáva a szájmozgás, tehát él benne a 16-os karika öröksége (szerintem). Főleg az Énekelj!-ben a kis tarajos sül csaj, akinek emo beállítottsága van, és az a jelenet, amikor betoppan a pasija házába, és meglátja, hogy egy másik csajjal van. De szerintetek is ilyen, Pixar-os irányba akar átmenni az Illumination, vagy ez csak az én véleményem?

2017. febr. 5. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a következménye annak, hogy "családi filmeket" gyárt mindenki. Minden filmben le kell rakni az asztalra valami olyat, ami az idősebbeket is megérinti, különben nem nézik meg. Nem tudom, feltűnt, de a gyermekmozifilmek többsége tartalmaz jónéhány sikamlósabb szóviccet, félreérthető jelenetet, a kisgyerekeknek nem tűnik fel úgyse.
2017. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!