Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kerlek mondjatok olyan,...

Kerlek mondjatok olyan, lehetoleg ujabb filmeket amik nagyon viccesek, es tenyleg lehet rajtuk rohogni? Kossz

Figyelt kérdés
film,vicces

2017. febr. 6. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én, a nő, és plusz egy fő

Zoolander

Az igenember

Brian élete

Másnaposok

Ponyvaregény

Blöff

Mondjuk az nálam hangulat- és társaságfüggő, hogy éppen min nevetek, de ezeknél úgy emlékszem jól szórakoztunk. :)

2017. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a humor más, mint neked, vagy másik válaszolónak, ezért nehéz olyan filmet mondani, ami általánosságban nagyon vicces, de ezeken én jót röhögtem és az elmúlt néhány évben jöttek ki:



Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann (2013) A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt <<< !!! Ezen sírtam a röhögéstől. Ezt ki ne hagyd! :) Bestseller könyv ráadásul.


My Big Fat Greek Wedding 2 (2016) Bazi nagy görög lagzi 2

Zootopia (2016) Zootropolis - Állati nagy balhé

Hotel Transylvania 2 (2015) << nagyon jól szórakoztam rajta, de kell hozzá az első része is

Liza, a rókatündér (2015) << vicces, intelligens, aranyos



Abban igazat adok az első válaszolónak, hogy vannak filmek, amik időtlenek és jókat lehet rajtuk röhögni.

The Guard (2011) - Én ezen is sírtam a röhögéstől, de ez a humor nem való mindenkienk


Néhány örökzöld:

Annie Hall (1977)

Take the Money and Run (1969) Fogd a pénzt és fuss

Private Parts (1997) Intim részek

How High (2001) Fűre tépni szabad

Dude, Where's My Car? (2000) Hé, haver hol a kocsim (bár aki Hangoveren nőtt fel, annak ez koppintásnak minősülhet)

Groundhog Day (1993) Idétlen időkig

The Onion Movie (2008) <<< sztereotíp, amerika és modern társadalom fikázó

Team America: World Police (2004) (kizárólag eredeti nyelven!, a magyar szinkron gyengusz sajnos)

Yes Man (2008) Az igenember

Dogma (1999)

Joe Dirt (2001)

Planet 51 (2009) Kismocsok

Hot Fuzz (2007) Vaskabátok

The Emperor's New Groove (2000) Eszeveszett birodalom

Oscar (1991)

Eurotrip (2004) Európatúra

2017. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!