Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tegyük fel, hogy Thorin és...

Tegyük fel, hogy Thorin és Fili meghal az Öt Sereg Csatájában, Kili viszont túléli, és összeházasodnak Tauriellel. Lehetnek ők Hegymély új uralkodópárja?

Figyelt kérdés

2017. febr. 7. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tauriel nevű szereplő nem létezik J.R.R. Tolkien A Hobbit c.művében. A hegymély királya II. (Tölgypajzsos) Thorin után mindenképpen II. (Vaslábú) Dáin lett volna.
2017. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A könyvben valóban nem szerepel Tauriel, de még Legolas sem.

De a filmes verziót nézve sem jött volna össze. A törpök és a tündék nem szívlelik egymást, szóval szerintem nem engedték volna Taurielt uralkodói pózba.

Ahogy "megismertem" Kilit, szerintem ő nem is akarna király lenni és egy helyen letelepedni.

2017. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A könyvben nem szerepelt Tauriel, és ha a filmnél maradunk, akkor sem lett volna valószínű egy ilyen fordulat, maximum elszöknek a világ figyelő szemei elől jó messzire.

Hozzáteszem, egy ilyen mémben, megnézném Thranduil arcát. :D

2017. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat! :)
2017. máj. 2. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!