Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Karib tenger kalózai 3....

A Karib tenger kalózai 3. részében miért szúrta le Davy Jones Will-t?

Figyelt kérdés

Amikor Will a földön volt, és megkérdezte tőle, hogy féli-e a halált, akkor Jack visszakérdezett. Amikor Jones látta, hogy sakkban van, akkor leszúrta Will-t és utána nevetett, hiába volt "vesztes".


Szerintetek azért csinálta, hogy kijelölje a következő kapitányt a hajójára? Vagyis direkt azért szúrta le, hogy ő szúrja át a szívét, mint utolsó lehetőség, és ne Jack. Én tényleg arra gondoltam, hogy kijelölte Will-t kapitánynak.



2017. febr. 8. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán megakarta ölni.
2017. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem, tudta, hogy Jack-nak a vágya az örök élet, és talán, úgy gondolta, hogy még utoljára megszivatja Jack-et azzal, hogy megöli Willt, mert szerintem tudta, hogy inkább rajta fog segíteni.
2017. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy Jack bevállalta volna, mert még magára sem szeret hallgatni, nem hogy a lelkeket szállítsa, mert a Hollandi kapitányának van dolga, nem úgy mind a többinek.


Ráadásul akkor elveszíti a Gyöngyöt, amit nem akar soha.

2017. febr. 9. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű logika:

Jones tudta hogy Jack SOHA nem fogja átszúrni a szívet, szóval kinyirta Will-t, ergo így ő túléli mert nem lesz senki aki átszúrja a szívet. Logic

2017. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát de rácseszett, mert Will még élt, így Jack az ő kezével át tudta szúrni.
2017. febr. 10. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van :)
2017. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha még valaki ránéz a válaszokra, akkor lenne még egy kérdésem:


A negyedik részben Barbossa, mint angol tengerész segítőit miért pont azok a színészek játszák, akik az első és harmadik részben is ott voltak? Elég vicces, hogy mindent túléltek, és ráadásul annak a "volt" kalóznak a szolgálatába álltak, aki ellen akkor harcoltak.


Például az első részből Norrington jobb keze, az a Gillette, vagy ki és a harmadik részből Cutler Beckett embere, aki a végén volt ott, amikor meghalt Beckett. Mielőtt megjelent a Hollandi, előtte megkérdezte Beckettől:


- Mire várnak ezek?

- Várja, hogy betartsam az alkut


Szóval érdekel, hogy más színész nem volt?

2017. febr. 11. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Remélem nem baj hogy én válaszolok :D

Direkt van így. Ezzel azt mutatja még hogy mindig oda áll az ember ahol van a góré ;) Mondhatni érdek szerint.

2017. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát, az komoly :)


Köszi a választ!

2017. febr. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!