Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb sorozat? Amerika...

Melyik a jobb sorozat? Amerikai fater, Family Guy vagy Cleveland show?

Figyelt kérdés
Sokáig nekem a Family Guy volt a kedvencem, de mikor megnéztem pár részt az Amerikai faterből az lett az abszolút kedvencem, egyszerűen nem lehet megunni.

2017. febr. 9. 21:27
 1/10 anonim válasza:
49%
Egyértelműen a Family Guy, a többi csak utánzat..
2017. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az Amerikai Fater sokkal jobban tartja a minőségét. A szereplők nem irritálóan utálatosak és a humor is szilárdabb, nem hagyatkozik annyi erőltetett, random hülyeségre és pop-kulturális utalásra, mint a Family Guy. A Cleveland Show... elmegy, nem nagy szám, érződik rajta, hogy csak a FG "leágazása".
2017. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen valahogy nekem is ez a tapasztalatom, az Amerikai Faterben valahogy jobbak a poénok, meg a karakterek is szimpatikusabbak. Nincs benne kevesebb popkult utalás, de valahogy kicsit összeszedettebbnek érzem, mint pl a Family Guyt.
2017. febr. 9. 23:45
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Csak a tényekre alapozva: a Cleveland show-t kaszálták, és a Fox is kaszálta az American Dad-et, végül valami kisebb csatorna vette át. Objektíven nézve ha jó lenne a sorozat akkor elegen néznék és nem kaszálták volna.
2017. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül az Amerikai fater jött be a legjobban, a Family Guy borzasztóan irritál. Ettől függetlenül az Amerikai fatertól sem vágódtam hanyatt, nem igazán jön be ez a fajta humor.
2017. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván az Amerikai Fater sem korszakalkotó sorozat, de már negyedjére nézem újra, míg a Family Guyt nagyon max kétszer és már az újabb részeket nem is néztem.
2017. febr. 11. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

"Objektíven nézve ha jó lenne a sorozat akkor elegen néznék és nem kaszálták volna."


Nézettség nem egyenlő a minőséggel, mint ahogy egy film bevétele vagy egy könyv olvasottsága sem. Lásd pl. több kereskedelmi csatorna igénytelen valóságshow-it, amiket szinte végtelenül gyártanak, mert vonzzák a nézőket.

2017. febr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Family guy
2017. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Regen Family Guy volt az első helyen de most mar a masodikra szorult. Amiota megy a clevland show azva best. A family guyban mar nagyon sok elcsepelt es ugyanolyan poenok voltak. Egyedul a kis koxsog hangu clevland junior aki nem tetszik. Az ő karaktere nagyon idegesito lett. Apucii xD
2017. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Seamonk válasza:

Nem tudom,en a family guyt most fejeztem be, az anerikai faternek meg a felenel jarok es eddig az utibbiban nem voltak olyan poenok ahol ugy tenyleg nem tudtam abbahagyni a rohogest a family guyban meg van egy csomo.

+Szerintem az a.f. ben egyetlen szereplonek sincs olyan erosen kiveheto karaktere mint pl Peter vagy Lois Griffinnek.

Persze, mivel az FG-t rengetegen nezik es szeretik, valoszinuleg a keszitokon is nagyobb a nyomas a Fox felol higy jojjenek az uj reszek pl ugy tudom a 2. es a 3. Star Wars reszt csak a FOX nyomasara csinaltak meg.Emiatt a surgetes miatt nehany reszben valoban nem uti meg azt a bizonyos szintet, de alapvetoen a Family Guy a jobb a ketto kozul (A Cleveland Showt nem ismerem bar ameg Cleveland benne volt a Family guyban nem volt valami nagy karakter...).

2017. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!