Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ball Kai, a Dragon...

A Dragon Ball Kai, a Dragon Ball, és a Dragon Ball Z, összesűrített változata, vagy egy újra készített kiadás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Dragon Ball rajongó, viszont az egyik haverom totálisan is bele van buzulva, és másról sem tud beszélni, és egyszerűen kedvet kaptam hozzá, de nincs türelmem egy ilyen régi, és borzalmasan hosszú sorozatot végig nézni. Ez után hallottam a Kai-ról. De mielőtt bele kezdek, szeretném a ti véleményeteket is kikérni róla.

Előre is köszi :D



2017. febr. 10. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kai a Dragon Ball Z felújított, lerövidített verziója. A felesleget kivágták belőle, és néhány jelenetet újrarajzoltak, meg a zenén és hangokon is változtattak. Viszont a sima Dragon Ball sorozatra nem tér ki.
2017. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kai a Dragon Ball Z újrarajzolt, rövidített változata, ahogy azt előttem is írták. Hátránya, hogy nincs szinkronizálva, így csak feliratosan tudod megnézni.


A sima Dragon Ball egy különálló sorozat, de ha kihagyod, sokat nem veszítesz vele. A Dragon Ball Z-ben vannak belőle átutalások és jelenetek, amik fontosak lehetnek.


Ezen kívül van a Dragon Ball GT és a Dragon Ball Super.

2017. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D
2017. febr. 10. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hátránya, hogy nincs szinkronizálva"


Ez inkább semleges vagy előny. Hátránynak inkább azt mondanám, hogy cenzurázták benne a véresebb jeleneteket (pl. amikor Tiennek leszakad a karja vagy Goku mellkasát keresztül szakítják) és az új zenék közül egyik-másik nem talál be úgy.

2017. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!