Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem reg mondtam iro vok....

Nem reg mondtam iro vok. Dragon ball fanok! Irok egy dbz harmadik tortenet szal feldolgozást egyik kerdesemben megtalaljatok a reszleteket! Orulnetek Ultra Super Saiyan szint feldolgozasank uj szinkent?

Figyelt kérdés
Kicsit feldolgoznam.Nem veszitenek el a harcosok a gyorsasagukat sot 10×ere none meg.Ultra gyors atonnali atvitellel rendelkezne az aki elerne ezt a szintet!Ebbol meg nyulna ki Ultra Sup.Saiyan 2,3!Persze uj tamadasokkal.Pl.Genki sorozat,slim kamehameha,(nevetol fuggetlen kemeny lenne slim kameha)super KIbomb!

#sorozat #szint #Dragon Ball #uj KItamsdasok
2017. febr. 9. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Amíg egy kérdést sem bírsz rendesen megírni, ne kezdj bele egy darab helyesen összerakott mondatnál ambiciózusabb projektbe.
2017. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztelt felhasználó!Ha nem vagy hajlandó felfogni az egyébként nem a legertelmesebben hasznaltszakkifejezeseket,es trollkodsz kerdesem alatt akkor valoszinu h rossz napod van es mar csak azert is belemkotsz!Ha nem kielegitoen hasznaltam kerdesemet akkor lepj tovabb!Ha normalisan ki javitasz,elfogadom!Egyeb ilyen komment eseten kerlek ne valaszolj kerdesemre.Tisztelettel,koszonettel:Dragb nevu felhasznalo.
2017. febr. 9. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Ami azt illeti, kifejezetten jó napom van, de ettől a kérdésed még olvashatatlan, helyesírási hibáktól hemzseg és hírből sem ismeri a központozást. És így akarsz te fan fictiont írni. Ne akarj.
2017. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert nem teszek ki ekezeteket,meg slengezek az nem azt jelenti h olvashatatlan!Kerlek valaszolj a kerdesemre mit feltettem:Örülnél-e,új szintként az Ultra Super Saiyan szint feldolgozásának,s még ebből nyúlna ki:Ultra Super Saiyan2,Ultra Super Saiyan3?!Persze mindegyik tudna valamivel többet.Új támadások:Ultra gyors azonnali átvitel,Genki sorozat,(Genki dámából egyszerre egy egész sorozatot tud ki lőni)Slim kamehameha (vékony,zöld,ami ellenfél megtévesztésére jó pl.De igazából majdnem ugyanaz,mint Dermesztő egyik támadása.)KI Bomb pedig egy nagy gömb ami ha hozzá ér az ellenfélhez fellrobban,vagy le tudja rakni rendesen mint egy bombát,s úgy robban fel!Remélem Mr.Tökéletes értelmiségi,elég tisztán leírtam,hogy fel tudd fogni,ha még a 20.században élsz és nem használsz szlenget!könnyebb úgy írni,hogy nem teszek ékezetet,mert gyorsabb,és nem kell kiválasztani több ékezet forma közül az egyiket!Ha pedig továbbra is kötöszködsz,megnyomom a lefele mutató kezet,ahogy a Gyakorikérdések.hu írja és panaszt teszek e-mail címükön!
2017. febr. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!