Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kincsemről szóló film...

A Kincsemről szóló film mennyire lesz hiteles történelmileg?

Figyelt kérdés
előzetesben láttam pl az egyik nő Fluor két kicsi legó című dalát dúdolja

2017. febr. 11. 11:39
 1/6 A kérdező kommentje:
2017. febr. 12. 06:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt eddig is gondoltam, hogy nem sok, de ez utolsó pár másodperc... Lehidaltam. Pedig az első előzetes után még reménykedtem, hogy végre egy van esély arra, hogy lássak egy viszonylag jó magyar kosztümös kalandfilmet.


Nagyon remélem, hogy ez csak egy poén, és a filmből kivágták (vagy be se rakták) ezt a szart.

2017. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Egyes részei valósak, pl. Kincsem meg a macskája, sőt a tulajdonosát és a lovászt is úgy hívták mint a filmben. A kort is megpróbálták visszaadni, de vannak "furcsaságok", jelenkori elemek. Mondjuk a dalt nem sorolnám ide, miért ne dúdolhatott volna már az ősember is hasonló dallamot. Más események meg nem valósak. A gazdának az apasztorija, a kastélyuk nem égett le, hanem még ma is megvan stb. Egyébként meg mi angol felirattal néztük meg, mert külföldiek is jöttek, s úgy jöttünk ki a moziból, hogy ejha, a magyarok is tudnak hollywoodi filmet készíteni!
2017. márc. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
61%

Szia!

Ami azt illeti, rohadt sok részlet benne van a filmben. Pl. Kincsem egyszer egy bécsi lóval holtversenyben ért a célba, ezért újra kellett futniuk. Blaskovich Ernő karaktere hiperpontos lett. És a macska! Ő a legkirájabb!:D

Még egy pozitívuma a filmnek: mindenki tudta(én is), hogy Kincsem sohasem vesztett. De a filmnek sikerült beparáztatnia:DD

2017. ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4


Mer egy tinilányka biztosan tisztában van a teljes Blaskovich életrajzzal. Na ne röhögtess!

2017. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a 4-es egy idióta, nem kell lenézni a fiatalkorúakat.

Én is megnéztem a filmet, de történelmileg nem valami pontos az egész. Kincsem Blaskovichnál született, nem vette meg, nem vették el a kastélyukat sem, stb. Vannak pontatlanságok a lovak felszereléseinél is (gumis szár, szintetikus nyereg..), de ettől függetlenül egész jó kis film :)

2017. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!