Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a címe? Toszkána,...

Mandarin.1990 kérdése:

Mi ennek a címe? Toszkána, Provence környékén játszódó vígjáték. Többi lent.

Figyelt kérdés
Régen láttam egy filmet, nem nagyon emlékszem a cselekményre, mert nem az elejétől néztem, annyira emlékszem, hogy egy vígjáték volt, szőlőültetvény volt benne, meg egy villa, Toszkána vagy Provence környékén játszódhatott. Nem a Bor, mámor, provence, és nem is Napsütötte Toszkána. Az a jelenet maradt meg, amikor egy idős férfivel elment kocsival az ültetvényen egy fiatal csaj, meg volt két "tolvaj' is benne, egy férfi elszaladt előlük, és mondták neki, hogy így több verést kapsz :D Meg a végén volt egy nagy parti a villában és a tulajdonos kijelentette, hogy mégse adja el. Ha valaki ráismerne a filmre, nagyon örülnék. Előre is köszönöm :)

2017. febr. 11. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ízek, imák, szerelmek is hasonló ezekhez, de nem hinném, hogy ezt keresed.:/
2017. ápr. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
51%

Napsütötte Toscana. Igaz nem kimondottan vígjáték.

Nekem erőt ad ez a film ha olyan szomorkás a kedvem.

2017. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!