Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nézi a hogyan ússzunk...

Valaki nézi a hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot (how to get away with murder) cimű sorozatot? Ki a kedvencezek? (Nekem Connor Walsh egyérzelműen! )

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Connor a nagy kedvenc :D Már az első epizód óta :)
2017. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha akarsz beszélni írj privátba!!
2017. febr. 12. 17:17
 3/5 anonim válasza:
100%
Természetesen Annalise. De ha őt nem lehet akkor Bonny. Nem tudom miért, de olyan szimpi😊
2017. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Több mint egy éves a kérdés, de azért válaszolok. Én imádom ezt a sorozatot, többször végignéztem minden évadot, (2017-ben találtam rá tök véletlenül),de az első évadot mikor először néztük, 3 nap alatt ledaráltuk, mert nem lehetett abbahagyni (pont 3 napos munkaszünet volt, a párom 1x nézte végig velem, aztán én még 2x egyedül is...) :)

Soha így még nem jártam sorozattal, de egyszerűen mindenki szimpatikus, mindenkit más miatt imádok, illetve mindegyik szereplőt azért szeretem, amilyen...


Akit legjobban kedvelek, az Laurel (nem tudom, az első résztől nagyon szimpi volt, meg szerintem szép is), aztán Asher, a lojális meg a mókamester :), utána Wes (mert őt mindig megsajnáltam, olyan kis szerencsétlen volt egész életében, aztán Connor, aki szintén poénos, és még a meleg-dolog, az Oliverrel való kapcsolata is annyira aranyos.... Imádom Frank-et,ahogy intézi a "problémákat", a legjobb rész, ahogy Bonnie apját "meglátogatja a kórházban". Michaela nekem csak a 4.évadban volt már sok, amúgy csípem. Bonnie-t is szerettem, főleg mikor Asher-rel kavart. Nate! Azt hittem kidobom a monitort az ablakon, mikor az 1.évadban letartóztatták az ujjlenyomat miatt. Az mekkora jelenet! A párommal csak pislogtunk, hogy mi vaaan??? :) Számomra a két legnagyobb jelenet a Hepstall-villában lévő lövöldözés, mikor Annalise-t meglövik (alatta az a zene telitalálat, annyira beteg :)), meg a 4.évadban Laurel a liftben.... Aki ezt kitalálta! És a végére hagytam Annalise-t mert rá nincsenek szavak! Egyszerűen zseniális, mint színésznő, mint Annalise, mint sikeres prof., és mint lecsúszott alkesz, aki egyedül táncol a vodkás üvegével a szobája közepén. :)

Imádom a sorozat minden részét, a felépítését, a zenéjét, a túlfűtött jeleneteit, még a rengeteg hazugságot is, meg hogy ki-kinek, mit mond el és mikor.... brutális....

Jól van, megpróbálom abbahagyni a rajongást...

Bocsánat :D

2018. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annalise Keating, egyértelmű. Független, határozott, erős női karakter, ritka a hozzá hasonló, mint a fehér holló, imádom a dinamikusságát.
2018. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!