Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hannibal, vagy Dexter?

Hannibal, vagy Dexter?

Figyelt kérdés
Melyik jönne rá előbb, a másik titkára? Ha harcra kerülne a sor, ki győzne? Stb...

2017. febr. 11. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Dr. Lecter természetesen. Nekem a kedvenc karakterem, a legintellektuálisabb, ízlésesebb, akit idáig láttam.
2017. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Én csak az eredeti Hopkins-féle Hannibal filmeket és a prequelt láttam, a sorozatot nem.


Dexter sokkal kötöttebb szabályok szerint játszik. Szerintem egyszerre meglátnák egymásban a gyilkost, de Dexter csak akkor lépne, ha ténylegesen fizikai bizonyítékokkal meggyőződött róla vagy közvetlen fenyegetést jelent rá. Közelharcban viszont Dexter képzettebb és erősebb fizikumú.

2017. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatbeli Lecterre ez nem igaz, ugyanis ő is jártás a harcművészetben, és a gondolkodása is sokkal élesebb. Illetve, ha azt is figyelembe vesszük, hogy Dexter a sorozat végére mennyire megváltozott, mondhatni legyengült, akkor ez sem írható a számlájára.
2017. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!