Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek Trónok Harcához...

Extrabab kérdése:

Ismertek Trónok Harcához hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés
A lényeg, középkor vagy fantasy, meztelen nők. és csata jelenetek!

2017. febr. 14. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem... Ez a modern kor f**sága... Régen igènyesebb sorozatok voltak :)
2017. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
A Borgiák!!! Nagyon jó. Jobb mint a TH bár azt is imádom.
2017. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Spartacus. Bár a kor nem stimmel, meztelen nők és csatajelenetek bőven vannak benne.
2017. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még a Vikingek (mondjuk amikor én néztem pár részt annyi meztelen nő nem volt benne, de ha jól tudom ez változik :P ). Nem olyan jó, mint a TH, de ezt is dicsérik.
2017. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vikingek, Spartacus, fekete vitorlák. A fantasy nem teljesen igaz de a többi elem megvan.
2017. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
O :D az a baj, hogy kb csak a Borgiákat nem láttam ezek közt :( . Bár Da Vinci Démonai ami jó még, bár utolsó évad már uncsi. Bár kb ott csak az 1. évadba vannak fedetlen keblek. És enyhe fantasy elemek is stimel. Bár Vikingek 4. évadjával se vagyok nagyon elégedett :(
2017. febr. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!