Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A véleményetek érdekelne? A...

A véleményetek érdekelne? A téma a következő

Figyelt kérdés

vámpírnapló

teen wolf

shadowhunters

odaát

ezekről a sorozatokról érdekelne hogy ki mit gondol értem ezt a színészekre vagy magáról a sorozat történetéről kinek hogy tetszett benyomás hasonlók minden ami a témához kapcsolodik



2017. febr. 16. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül egyedül az Odaátot nézem :)

Nos, a színészeket nagyon eltalálták, illik hozzájuk a kapott szerep, jól is alakítanak.

A történet úgy a 6-ik évadig volt igazán érdekes, azóta folyamatosan csökken "színvonal", sokszor lapos, unalmas, kiszámítható, főleg ez a folyamatos feltámadás, titkolózás, a reakciók egy-egy szitura.

De ezzel együtt, vagy ennek ellenére is imádom, és az egyik kedvenc sorozatom már a kezdetek óta. Igaz hogy már nem köt le annyira mint az elején, de így is minden héten várom az új részt. Tetszik benne a humor is, na meg jó zenék, jó autó, jó pasik...:D Nagyon jól összerakott sorozat, ha nem is a legjobb.

2017. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen...ezzel nehéz vitatkozni :D
2017. febr. 16. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

a vámpírnaplókból kb 5 részt tudtam végignézni aztán kasza.

a csontvárosból a film változatot láttam,az alapötlete nem olyan rossz.

az odaátból 6 évadot láttam az elég jó sorozat ragozni annyira nem kell.

ami esetleg egyénileg megfogott benne,hogy a srácok ruhatára több ponton is eléggé hasonlít az enyémhez.

2017. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!