Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csináljak, ha a sorozatbar...

Mit csináljak, ha a sorozatbarát oldalon nem szeretném ország-világ előtt feltüntetni az e-mail címemet?

Figyelt kérdés
Az lenne a legfőbb problémám, hogy mivel marhára védem a személyiségi jogaimat, ezért nem szeretek semmit sem közzétenni nyilvános oldalakon, még a nevemet sem, nemhogy az e-mail címeimet, még akkor sem, ha az nem a hivatalos címem. Üzenetben nem lehet nekik elküldeni, mert fejemet veszik, illetve kiírni sem szeretném a fent említett okok miatt.

2017. febr. 17. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz egy független, nem személye e-mail címet és azzal regisztrálsz. Már csak azért is érdemes ezt tenni, mert minden ilyen kétes-illegális oldalra való regisztrációval nő az esélye hogy a címedet el fogják adni és egy halom kéretlen levelet fogsz napi szinten kapni.
2017. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Részben én is ettől tartok egyébként, nagyon rossz megoldást választottak... Próbálkoztam egyébként ezzel is, nem a valós facebookomból, lepleztem valamennyire (Előzőleg felfüggesztett profil), de valahogyan mégis kiszagolták. Egyetlen egy sorozat érdekelne csak, amit nagyon régen kergetek. Sehol máshol nem találom...
2017. febr. 17. 11:29
 3/6 anonim válasza:
Sikerült végül regisztrálni? Nekem elvileg küldtek meghívót de visszadobta a küldőnek, hogy nem érvényes e-mail cím. Pedig működik, direkt kipróbáltam. Lehetséges, hogy valahogy ki tudják találni, hogy nem elsődleges e-mail címről van szó? Én sem adom meg nyilvánosan a hivatalos ügyekhez használt címemet, pláne nem fogom kiírni az üzenőfalukra, hogy mindenki lássa... Nem is értem különben mire jó ez a meghívósdi, hisz nem torrent oldal.Már én is erre gondolok, hogy felhasználják másra különben miért ne lehetne privátban intézni.
2017. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Azért lett meghívós mert illegális az oldal. Egy ilyen illegális megosztót sokkal könnyebben be lehet záratni mint egy torrentoldalt. Gondolom félnek a jogvédőktől, így megpróbálják korlátozni hogy csak az juthasson be akit más meghív.

Ennek mondjuk ellentmond hogy ők is simán osztogatják a meghívót, és ha bármelyik tag meghívhat egy másikat, akkor ugyanúgy meg lehet hívni a jogvédőknek dolgozó ismerősömet is... Az pedig nyilvánvaló hogy minden kétes oldalra való regisztráció veszélyes, simán eladhatják a címedet és kapod majd a spamet.

2017. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát ha emiatt van ahogy mondod, akkor szerintem hülyeség. Egyrészt ugye azt hívnak meg akit akarnak én is így látom, másrészt meg nem is ezeket az oldalakat hanem a videómegosztókon lévő anyagokat szokták törölni. Ez a meghívós rendszer ezen nem segít. Meg hát van egy raklapnyi ilyen oldal és gond nélkül működnek.
2017. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmmm, benne van a pakliban. Azért nézzük azokat a megosztóportálokat, mint a moovie vagy az indavideo is, sokáig nem találsz meg egy csomó mindent, viszont náluk elég hamar. Akkor emiatt kell vállalniuk a meghívót kiküldő tagoknak a felelősséget... Gyanús volt ez nekem. Na mindegy, egy sorozatot nem ér meg nekem az a tarhálós oldal. :D Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 26. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!