Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars: Zsivány Egyest...

A Star Wars: Zsivány Egyest kb. mikor adják ki a boltokba?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mostanában. Ha nyár elejéig kikerül akkor az bőven jó.
2017. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm, ez érdekes (és nem túl jó) hír, mi lehet az oka? Az Ébredő Erőt napra pontosan ugyanakkor mutatták be egy évvel korábban, moziban is ugyanaddig futott, és április első felében már kinn volt DVD-n.
2017. febr. 17. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod minek kérdezed.
2017. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom. Ezért tettem fel a kérdést. Csak annyit írtam, hogy az Ébredő Erő ugyanígy futott és már áprilisban kinn volt.
2017. febr. 18. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Az Ébredő Erő nem teljesen ugyanígy futott, bár a premierje valóban december közepén volt... De azt sokkal tovább tartották anno moziban, mint most a Zsivány Egyest. Kis összehasonlításképp: a Zsivány Egyest jelenleg már csak 435 mozi játssza Amerikában, míg Az ébredő Erőt 1 éve február közepe környékén még 1618 mozi vetítette az USA-ban. Ebből is látszik, hogy sokkal kevesebb ideig lesz moziban tartva a Zsivány Egyes, mint a hetedik rész, azaz valószínűleg hamarabb fog a DVD változat is érkezni a boltokba. Jelen pillanatban március végére tippelnek egyesek
2017. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húsvét előtt nem nagyon számítanék rá.
2017. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki pontozott le és miért?
2017. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!