Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anne Frank naplójával (a...

Anne Frank naplójával (a filmmel) kapcsolatban kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval pár éve megnéztem az Anne Frank filmet és nagyon tetszett. A napokban újra néztem, de a befejezés nem stimmelt. Mármint úgy emlékeztem, hogy Anne története még a táborban is folytatódik, egészen a haláláig. Amit pár napja láttam filmet, az pedig csak a németek általi megtalálásukig van, illetve elmondják, ki meddig élt, mi történt vele.

A kérdésem: azt amire emlékszem hol találom meg-(a táborban is játszódót), illetve miért van két külön befejezés?

FONTOS LENNE:)



2017. febr. 18. 01:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Azért mert a napló valójábban addig tart. Amikor a németek rájuk találtak nem vihete magával a naplót.Te az "igazi" történetet nézted, de tényleg van egy másik film is aminek a címét sajnos nem tudom, de amugy én is azt keresem már egy pár hete :) ha megtalalok akkor irok komiba
2017. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
esetleg ezek közül valamelyik? [link]
2017. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat és a linket is, de sajnos egyik sem az. Ha neked is ismerős és régebben nézted ezt a verzióját a filmnek, akkor lehet, hogy eltávolították. De én nem adom fel a keresést, ha megvan elküldöm!:)

Mégegyszer köszönöm!:)

2017. febr. 18. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:

A film, ami a tabort is bemutatja, Anne Frank (The whole story) neven fenn van a youtubeon angolul. Egy szep zsido kislany jatssza Anne-t benne.

Addig a pillanatig, amig elkaptak oket Anne naploja alapjan keszult, augusztus negyedike az edesapja elmeselese alapjan, a tablr tortenete pedig az ottaniak alapjan, plusz aki bedobja neki a kajat, az tulelte, igy az o elmeselese alapjan is. Voltak tabor tulelok akik emlekeztek Margot es Anne Frankra.

2017. szept. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyebkent 2001-es film.

van egy Anne Frank feldolgozas Ellie Kendrick foszerepleseben is. Hihetetlen hogy az a lany nem zsido es nem tud felmenokrol, mert gyonyoru zsidos vonasai vannak, igazi ashkenazi.

Ez a feldolgozas 4 reszes, mindegyik resz masra helyezi a hangsulyt (a harmadik a Peter-Anne szerelemre, vagy hivjuk aminek szeretnenk, Anne reszerol inkabb unalomuzo fellangolas volt). Alacsony koltsegvetesu cucc, de sokalta hitelesebb barmelyik masik feldolgozasnal. Az tenyleg csak vaszonra vitte, ami a naploban van, es az Ellie Kendrick altal megformalt Anne (aki valojabol nem egy kedves es simulekony lany volt hanem egy rendkivul forroveru. . .) sokkal valosaghubb mint az altalad keresett film Anneja.

En anno szinte beleszerelmesedtem Anne Frankba, de tisztaban voltam vele, hogy nem egy kifejezetten pozitiv szemelyiseg volt. Nem volg rossz lelku. de nehez eset volt es kamasz. Nagyon kamasz. Kb az egesz kornyezete sirt amiatt legalabb egyszer hogy megbantotta. Ellie Kendrick zsenialisan megalkotta ezt a szerepet es karaktert a csalinka pillantasokkal, hotegeto testbeszeddel, karizmatikus mozgaskulturaval, mely erzelmi vilagot sejteto testbeszeddel.

2017. szept. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy meg lett a film amit kerestem, és ez a másik feldolgozás is kíváncsivá tett! Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz!:))
2017. szept. 9. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom megtalaltad ,légyszi leirod a címét?
2017. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fent mar le van irva, Anne Frank The Whole Story
2018. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!