Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani sorozatokat?

Viva75 kérdése:

Tudnátok ajánlani sorozatokat?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Supernatural-t, Teen wolf-ot és a Shadowhunters-et nézem. Régen néztem a Kínost és a Nevelésből elégségest csak azok valahogy félbeszakadtak. Szóval nagyjából minden témájú jöhet. Ja és szinkron se fontos. 😊

2017. febr. 19. 01:15
 1/7 anonim válasza:

Game of Trhones

Saprtacus

Taboo

Young Pope

2017. febr. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*Spartacus
2017. febr. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Grimm

Stranger Things

2017. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A stílusodból ítélve a The Shannara Chronicles is biztos tetszene (fantasy). Ha egy kicsit másfajta tini sorozatot keresel: Reign (áltörténelem). Viszont ha a tini dolgok helyett valami komolyabbra vágynál: Shameless (US), Sneaky Pete
2017. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amerikai Horror Story

Lucifer

No Tomorrow

Mike és Molly

Egy kapcsolat szabályai

Rejtjelek

Scream Queens-Gyilkos történet

Supergirl

Broad City

Make it or Break it

Nem ér a nevem

2017. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csajos, a Kínosról jutottak eszembe:

90210

Gossip girl

Szívek szállodája

The Carrie Diaries


tinis, bulis, drámás:

My mad fat diary

Skins


fantasy:

Merlin kalandjai


Én az összeset imádom, amit írtam, szerintem neked is tetszenének. Teen wolfot is nagyon szeretem, Kínos is jó. :)

2017. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
First thing first: Odaát és TW fan is vagy? :O :D Pacsi ✋ Nos, ezek alapjá tudom ajánlani a... huuu fogalmam sincs :D Talán a Riverdale-t (most indult sorozat... nem természetfelettiekkel foglalkozik ugyan, de... fiatalok, mint a TW-ben és hát középsulis nyomozós cuccos :D)... szerintem tetszene ;)
2017. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!