Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mielott felkel a nap - Before...

Mielott felkel a nap - Before Sunrise 1995 című filmben milyen könyvet olvas a srác meg a lány az elején?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Céline reads a


George Bataille anthology: Madame Edwarda, Le Mort (The Dead Man)



Intertextual references highlight, and potentially expand, the notion of spontaneity. While on the train, Céline and Jesse read books that are suggestive of behavior patterns in which experience takes precedence over rationality. Céline reads a George Bataille anthology: Madame Edwarda, Le Mort (The Dead Man), and Histoire de L’Oeil (The Story of the Eye); Jesse reads Klaus Kinski's autobiography, All I Need Is Love.

2017. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs de egy mukkot sem értek. Magyarul szeretném a címeket. Így a google is angolul adja be. De magyarul próbálom be szerezni.
2017. febr. 19. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Most szerinted kiadták magyarul? Nem biztos, de lehet igen.


A lány ezt olvassa

George Bataille anthology: Madame Edwarda, Le Mort (The Dead Man)


Itt a jelenet ahol tartja a könyvet:

[link]


Itt meg a könyv borítója


[link]


Nem tudom, hogy lefordították-e magyarra a könyvet.


A fiú meg ezt olvassa:

Klaus Kinski's autobiography, All I Need Is Love.


Klaus Kinski Önéletrajzi regényét az all I need is love-ot.


Jelent ahol megmutatja:


[link]



itt meg az oldal legalján láthatod


[link]

2017. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem értem mért mondja a csávó hogy szerinted Hemingway jöttem olvasgatni? Azt hittem az a könyv amit Jesse olvas az is egy Hemingway.
2017. febr. 19. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!