Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Salo, avagy Sodoma...

Láttátok a Salo, avagy Sodoma 120 napja című filmet? Mi történik benne?

Figyelt kérdés
Azt hallottam róla, hogy nagyon durva, de nem merem megnézni. Viszont mégis érdekelne, hogy mi van benne.

2017. febr. 22. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon szeretem a művészfilmeket, minden korból meg tudtam találni azokat, amik adtak valamit, sőt, minden ismertebb művész film rendezőnek megszerettem valamelyik filmjét, ez alól az egyetlen kivétel Pasolini.


Ugyan csak néhány filmjét láttam, de szinte semmi pozitívumot nem tudnék mondani róla. Erőszakos, öncélú, lassú, hiteltelen és mindig perverz (ami nem feltétlenül lenne baj, ha mondani akarna vele valamit). Az eddigiek alapján azt mondanám, hogy az egész munkássága parasztvakítás, viszont ezt azért ne vedd készpénznek, mivel még közel se láttam a filmjei felét se. Majd idővel...

2017. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

könyvben az igazi.

ahhoz képest ez a film kellemes kis esti mese.

4 nagyúr van a középpontban,akik elvonulnak kéjenckedni egy válogatott csapattal.

de nem durr bele módon,hanem szépen lassan,minden lépést eltervezve belemelegedve.

először kis kéjelgések,majd orgiák,aztán aberrált dolgok és végül kéjgyilkosság.

vagyis végigmennek az összes fokozaton.

2017. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!