Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van hogy sok ember...

Miért van hogy sok ember szeret adott rendezőket és közben annak rohadtul nem ismeri azok korai (sokszor a legjobb) filmjeit?

Figyelt kérdés

Egyik lakótársam: Tarantino-bu zi. Django vagy Briganty-k elélvezésig. A telefonján is a Django főcímdala a csengőhang évek óta. De én mutattam meg neki a Kutyaszorítóban című filmet, ami még szerinte is sokkal jobb film az előző kettőnél. (Tarantino legelső filmje)


Barátnőm: Élete rendezője elvileg Tim Burton. Ehhez képest nem ismeri Tim Burton legjobb filmjeit:

-A nagy hal (ahol túllépett a saját árnyékán)

-Batman (1989)

-Beetlejuice

-Ed Wood

-Támad a Mars

De minden fosát ismeri, ami az IMDB-n 6 alatt van és/vagy 2000 után készült.


Én 23 vagyok és ezek az emberek is 22-25 évesek. Christopher Nolan seggét is mindenki nyalja a Batman-ekért vagy az Interstellárért, miközben ezeknél sokkal jobb filmjei is vannak még ezek előttről.

Hogyhogy?


2017. febr. 22. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem e téren az játszik leginkább közre, hogy a legtöbb ember csak egy kikapcsolódási formaként tekint a filmekre, ezért nem fektet bele (annyi) energiát. Beéri azzal, amiről hallott mostanában, nem fog még utánanézni, addig akár mást is nézhetne.

Másik az ízlés kérdése. Nincs objektív rangsor a filmekről, és mindenki mást keres a filmekben. Tarantino-bu_inak nem is tartom magam, de tetszik a stílusa, viszont hiába láttam mind a Kutyaszorítóban-t, mind a Django elszabadul-t és a Becstelen Brigantyk-ot, nekem az utóbbi kettő jobban tetszett. Ez van, nem vagyunk egyformák.

2017. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1) Mert nem trendi régi filmeket nézni. (bár ezeknek a rendezőknek nincs is régi filmje)


2) Mert nem érdeklik őket különösebben a filmek.


3) Mert csak pózolnak azzal, hogy szeretnek egy rendezőt. (nagyjából a három legközkedveltebb rendezőt hoztad fel)


4) Mert felszínesek.


5) Vagy csak még nem jutottak el odáig, hogy megnézzék ezeket a filmeket.



Nagyjából ezek közül válogathatsz.

2017. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!