Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen kdramát, másnéven...

Tudtok ilyen kdramát, másnéven doramát mondani?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék semmi féle horror sztorit ami ijesztő lenne.

Csak egy kis miszikus-fantasy, drámai-tragédia kategóriás doramát keresek. Nemrég fejeztem be a Globin című dramát, de nagyon megfogott, hiszem hogy még egy olyan sorozat nincs, de valami hasonló vagy legalább műfajban hasonlót ismertek?


FONTOS ;

Magyar felirattal ONLINE (letöltés nélküli) legyen, akár indavideó, viki.com, sorozatbarát vagy egyéb oldalakon legyen fent.

A szereplők lehetőleg azért jól nézzenek ki :$ tehát ne 40 évesek játszák >///<

Nem fontos 2016-2017 dramának lennie, lehet régebbiek is...

Lehetne bent egy kis humor, tragédia, fájdalmas szerelem stb.. a vége lehet akkor happy end azaz boldog befejezése legyen, de az végülis nem fontos...


Ha van kedvenc dramátok, [bármilyen műfajban] ami esetleg nagyon megfogott téged/titeket, azt is elküldhetitek!

Köszönöm szépen mindenkinek!! :)



2017. febr. 27. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Leírom neked az én kedvenceimet:

Faith

City Hunter

The King 2 Hearts

Secret garden

Healer

Queen InHyuns Man

The Princess Man - a legjobb :)

My Girlfriend is a Gumiho

Descendants of the Sun

W - Two Worlds

The Legend of the Blue Sea


+ még nagyon jók:

Hwarang - The Beginning

Moonlight Drawn By Clouds

She Was Pretty

Scarlet Heart Ryeo

Secret

Kill me Heal me

The Masters Sun


+ a most futók közül nagyon jó a Missing Nine - igaz, ennek eddig csak az első 2 része van meg magyar felirattal, de baromi izgalmas. Nem tudom, mennyire tudsz angolul, de angol felirattal nem annyira vészes

2017. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyjából kiveszek szavakat.. de nem biztos hogy jól tudnék fordítani.

Tegyül fel, hogy a pasi megkéri a nőnek a kezét :

"Hozzám jössz feleségül?"...

Én meg azt értem :

"Mást veszek feleségül"...

szóval lehet hogy kiveszek szavakat, de nem biztos hogy pont az történne a filmben amit én a szavakból kiveszek...:D

Ezért is nézek inkább magyar felirattal x"D Köszönöm szépen amúgy a válaszodat, hogy ilyen rengeteget össze írtál *-*

2017. febr. 27. 15:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából nekem is azok a kedvenceim, amit az előző írt, de még hozzátenném a My Love From The Start, az műfajban, stílusban is nagyon közel áll a Goblinhoz.
2017. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, azt már láttam, vagyis az első részét talán félig láttam, tovább nem bírtam, mert a nőnek a stílusa túl butácskára sikeredett. De ... lehet az eleje nem tetszene, a vége meg nagyon jó lenne, szóval köszi hogy felhoztad, lehet még átgondolom hogy megnézzem-e, a "listámra" felirom ^.^ Köszi♥♥
2017. febr. 27. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Moorim school- fantasy, nekem tetszett, bár kicsit bonyolultnak tűnt elsőre. :)

vikin megtalálod :) van benne szerelmi szál és jó a vége.

2017. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösziii♥♥
2017. márc. 15. 13:33
 7/13 Violetta0621 válasza:

Sziasztok!

Igaz nem dráma neveket akarok írni hanem segítséget kérni viki használatban. A legtöbb drámánál mint például a Moorim School-nál is kiírja ott ahol a részekre lehet kattintani hogy "RESTRICTED ACCESS

Sorry, this content is not licensed for your region." Ez miért van vagy valamit be kéne állítani? Előre is köszönöm a segítséget :)

2017. márc. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia, nem biztos hogy pontosan jól tudom, mivel én se vagyok jó angolos, de ha jól értem ez ellen sajna nem tudunk mit tenni, mivel azt jelenti [vagyis én így értem]... hogy ebben az övezeten [területen] nem lehet megnézni ezt a sorozatot...


De ezt nem értem, mivel azt írtátok hogy a Moorim School fent van Vikin, ez igaz, de nem is lehet megnézni...

Bocsánat ha picit hülye vagyok ><"... de most akkor hol lehet[ne] megnézni? Vagy ez ellen lehet valamit tenni?...

2017. márc. 16. 06:54
 9/13 Violetta0621 válasza:

Én is ezért tettem fel a kérdést, hogy lehet-e valamit kezdeni ezzel vagy másoknál jól működik csak nálam nem?!

Egyébként ami fent van viki-n az általában fent van sorozatbarátok-on is bár oda meghívó kell de facebook-os oldalukra ha írsz az üzenőfalra akkor küldenek neked én is így kaptam és egy csomó doráma van fent :)

2017. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia bocsi, fáziskésés de írok.:D

A SorozatBarátoton nekem is van fiókom [szóval én is nézek ott sorozatokat :D ].:) de azért köszi :*

2017. márc. 18. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!