Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A csillag konrta gonosz erők...

A csillag konrta gonosz erők 3. évadjában fog összejönni marco és csillag?

Figyelt kérdés
ÉN HALLOTAM VAGYIS INTERNETEN OLVASTAM HOGY A DISNEY XD BERENDELTE A 3-dik évadot.És mivel a 2 végén nem jöttek össze én úgy gondolom hogy a 3-BAN FOGNAK.Lécci aki nézi és tudja az irja meg.Ti hogy gondoljátok???PLEASE.

2017. febr. 28. 12:12
 1/6 N4K4i ***** válasza:

Hát, én nagyon remélem, hogy Marconak tényleg megvan a dimenziós ollója és Star után megy, azután, hogy Star bevallotta neki az érzéseit. És természetesen nagyon remélem, hogy Jackievel szakítanak.

Bár még 4.évad is lesz 2018-ban, szóval teljesen biztos nem vagyok benne, hogy a 3.évadban összejönnek.

2017. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat.Én is remélem.VAGY LEHET HOGY A 3.évad végén lesz az a csók ami fent van a neten.A 4.évadba meg már együtt lesznek...

majd megtudjuk nyáron meg asszem jövőre...

2017. márc. 5. 00:37
 3/6 anonim válasza:
Nagyon sokfele elmehet a cselekmény. Van sok fake video ami félrevezethet. Én aláltam olyat is a disney xd által feltöltve amiben tom és csillag táncol együtt, tehát bármi lehet...
2017. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag minden megtörtént, csak a "STARCO" nem. :D
2017. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

SPOILER ALERT!!!

Gondolom már láttátok a harmadik évad bevezető részeit a ,,Battle For Mewnit,, De ha nem akkor elmondom: Nem jönnek még össze, igazából, semmi szó nem esik a dolgokról. Csak örülnek egymásnak... De, szinte biztos hogy egyszercsak összejönnek!

2017. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A harmadik évadban nem. Youtubeon angolul láttam rövid kis részleteket. Az Indavideón is fent van pár rész magyarúl. Ezekben én azt láttam hogy Marco Csillag után megy lehet hogy rá is jön hogy érez iránta valamit de Csillag összejön Tommal. Remélem hogy a negyedik évadban majd összejönnek Marco és Csillag.
2017. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!