Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy az internet...

Miért van az, hogy az internetes fórumokon legjobbra értékelt filmeket nem adják a tv-ben? Miért csak a szemetet ömlesztik a tv nézőknek?

Figyelt kérdés

Elmondhatom magamról, hogy láttam a világ legjobbra értékelt filmek 80-90%-át, illetve manapság is folyamatosan kutatok ilyen jóra értékelt minőségi filmeket.

Úgy látom, hogy a különböző tv-csatornák mindegyikén a szemét megy, adják az idétlenebbnél idétlenebb filmeket, sorozatokat, műsorokat. Elvétve leadnak egy-egy olyan filmet késő este, amikből keveset szoktak. Olyan filmeket, amiknek van mondanivalója, van tanulsága, ötletes, egyszóval minden megvan benne. Ilyen filmet rengeteget láttam már és nagyon örülök, hogy láthattam őket, DE mindet interneten, online néztem meg.


Szerintetek mi lehet az oka ennek? A nézőknek csak a szemét műsorok, meg gagyi reszkessetek betörők meg adam sandler vére marhaságok kellenek? Nem lenne jó egy-egy komolyabb filmet beszúrni a műsorba?


2017. márc. 5. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre mondhatnánk azt hogy nem éri meg nekik (bár szerintem hosszú távon megérné) mivel egy-egy jobb mai film licenszeit megvenni nem olcsó... És hát tudod, megveszik inkább olcsón a szarkoat és remélik, hogy majd nézik...
2017. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki tévét néz (és fizet azért, hogy reklámmal teletűzdelt filmeket nézzen, úgy hogy csak akkor nézheti, amikor adják) annak eleve nem lehet túl magas igényszintje. Úgyis írhatnám, hogy a kínálat illik kereslethez.
2017. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, logikusak. Valami ilyesmi indokra gondoltam én is, most megerősítettetek benne. :) mentek a zöld pacsik
2017. márc. 5. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!