Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van hasonló populáris, de...

Van hasonló populáris, de iszonyatosan jó sorozat az Arrow, Flash, GOTH, Blacklist, Breaking Bad, vagy a Westworldhöz képest?

Figyelt kérdés
Néztem még NCIS:LA-t Hawaii Five O-t ezek is nagyon tetszettek. Illetve HIMYM-t de ahhoz nincs hasonló a világon.

2017. márc. 6. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Stranger Things, Daredevil, Jessica Jones, Dexter, Vikings, Twin Peaks
2017. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és Orphan Black, Into the Badlands
2017. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos trailer alapján egyik sem nyerte el a tetszésem, nem azt mondom, hogy nem jó sorozatok, csupán egy sorozatba bele kezdeni valljuk be nehéz. Olyan mint egy új barátnőd keresni. Szerintem számomra ezeknél populárisabbak kellenének.
2017. márc. 6. 17:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan mint egy új barátnőd keresni"


Taps-taps.

2017. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóval te azért akarsz nézni egy sorozatot, mert azt sokan nézik? Így rengeteg jó sorozatról maradsz le, pl: Orphan Black.


Miért nehéz elkezdeni egy sorozatot? Ha egy kicsit is érdekel, megnézed az első részt, aztán vagy bejön vagy nem. Ha tetszik folytatod, ha nem akkor meg keresel mást.

2017. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nézd meg A szökést vagy a Lost-ot
2017. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hősök,x akták
2017. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Prison Break,Dc's legends of tomorrow,The 100

Most ezek jutnak az eszembe :D.

2017. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én vagyok teljesen más gondolat meneten, de nekem egyetlen egy sorozat sem tetszett az első résznél. A szökést lehet megnézem illetve a THE100-t is, mivel az osztalytársam fordítja :D
2017. márc. 7. 22:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 7. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!