Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok hasonló filmeket ajánlani?

Tudtok hasonló filmeket ajánlani?

Figyelt kérdés
Most néztem meg az eredet cimű filmet ami nagyon tetszett és valami hasonló misztikus filmet szeretnék... vagy mint például a hipervándor.. ezek nagyon bejöttek :D tudnátok mondani ilyesmi féle filmeket amelyek nem olyan régiék mondjuk 2009 től kezdődőeket... Vagy valami olyan dokumentum filmet amely az álmodásról,szellemekről,misztikus dolgokról szól... esetleg ha tudnátok dobni egy linket megköszönném :D

2017. márc. 6. 20:14
 1/3 anonim válasza:

Assassinn' Creed, Az utolsó boszorkányvadász, Viharsziget, Különvélemény, A 23-as szám, Stigmata, A 13. harcos


Évszámilag nem stimmel mindegyik, mert van közte 2009 előtti, de szerintem ezek nagyon jók.

2017. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó léghajlító

Ne nézz vissza! (2009)


Illetve van még a Langolierek (1995), és a Távkapcs (2006), de ezek neked régiek!

2017. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

morgan freeman-féreglyukon át sorozat jó mind szerintem,pár rész vann fent a videomegosztón is..


2009 felett nehéz jót találni a misztikus témában..


cloverfield lane 10

viharsziget

ex machina

hold

éjféli látomás


ami nagyon nagyon komoly az a westworld sorozat!:)

2017. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!