Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet film posztereket...

Hol lehet film posztereket venni/szerezni?

Figyelt kérdés

Pl. mostan szeretnék egy Logan film posztert akkor hol tudnám megszerezni.

Nem rendelésre gondolok, mert nem akarok csak egy poszter rendelni. :)

Esetleg a moziban a jegyárusoktól lehetne kérni?


Előre is Köszönöm a válaszokat, fontos lenne.



2017. márc. 7. 23:11
 1/8 anonim válasza:
ha rugalmas vagy, és nem ragaszkodsz az eredeti poszterhez, akkor legegyszerűbb letölteni őket nagy felbontásban a netről, és nyomtató-könyvkötő üzletben (pl. Go-Print) 3A, 2A lapra kinyomatni, amit csak szeretnél. (kb 1000 Ft/darab áron)
2017. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régen volt már, de mi anno elkértük a moziba, miután már nem játszották a filmet. SImán odaadták.
2017. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem dobják őket rögtön ki miután leszedik a posztereket miután már nem adják azt a filmet? Mert mikor zárva vannak akkor cserélik le. Nem, kérlek javítsatok ki ha tévedek.
2017. márc. 8. 23:59
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy kidobják. de kérdezd meg, hogy mikor cserélik, mert ha nekik nem kell, elmennél érte. nekünk anno volt, hogy gyűjtögették egy sarokban és egyszerre 10-15 darabot vittünk haza. Mondjuk a szülők nem engedték kiplakátolni a szobában, de pl füzetet, tankönyvet csomagoltunk bele és piszok jól nézett ki.
2017. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben ma már sajnos nem tudok elnenni, de holnap megyek megkérdezem.
2017. márc. 9. 13:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam bwnt megkérdeztem, de sajnos nár nem volt, mert elvitték már. Azt mondták, hogy rögtön muután már vetítik a filmem lehet menni szólni, hogy rakjanak félre posztert.
2017. márc. 13. 21:26
 7/8 hornacsekzoltan válasza:
A cinemánia Mozimániából lehet szerzni,én is onnan szerztem énis de sises mert márciusig lehet venni.
2017. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De milyen posztek pontosan? Áprilisban frissül, nem?
2017. márc. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!