Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy ha meghallj...

Miért van az, hogy ha meghallja az ember egy magyar film hangját, lerí, hogy egy magyar filmről van szó? Miért van olyan jellegzetes hangjuk, ugyanez a szinkronos filmeknél nem érzékelhető.

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a magyar filmeket , és teljesen igazad van én is felismertem a magyar vagy szinkronizált filmeket . De válasz én sem tudok rá, vagyis írásba nem tudnám elmagyarázni . A mi filmgyártásunk kb ugyanolyan hátrányba van mint az EU-s fizetésünk sose érjük utol !
2017. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy más az, amikor egy eredetileg magyar nyelven felvett filmben hallod a hangot, mint egy szinkronizáltnál?

Ha igen, erre az a válasz, hogy azért, mert eredetileg vették fel a hangot. Tehát, pl. egy kültéri jelenetnél, az ottani viszonyoknak megfelelően rögzítették a hangot. Egy szinkronos filmnél, utómunkával, stúdiókörülmények között adják hozzá.

2017. márc. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!