Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Széttörve? Többi...

Pamcsi kérdése:

Miről szól a Széttörve? Többi lent!

Figyelt kérdés
Láttam az előzetest, tehát nagyjából tudom miről van szó, de mivel azt hazudtam az angol tanáromnak, hogy moziba megyek ma és megnézem, csak hogy ne kelljen angol szakkörre mennem. Legyszi írjátok le a sztorit elég részletesen, de a csattanót hagyjátok le, mert meg akarom majd nézni, csak nem ma. Köszi puszi.

#film #mozi #hazugság #bűntudat #angol szakkör #SZÉTTÖRVE #köcsög vagyok #nem akarok lebukni #nélkületek nem fog sikerülni
2017. márc. 9. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fickó aki beteg(skrizofren-nrm tudom hogy írjak :D) és 23 enje van. Elrabol 3 lányt. És van egy öregasszony aki kezeli őt, és előtte eljátssza hogy normális. A többit nem írom le mert az egész film egy csattanó. Sok váratlan húzás van benne
2017. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz tesó :D
2017. márc. 16. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!