Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó sorozatot?

Figyelt kérdés

Eddig amik le tudtak kötni: Skam, Trónok harca, Elveszett lány, Vámpírnaplók(felénél beleuntam) minimálisan a Lucifer és a Vikings.



Ezek alapján kérnék ajánlásokat, ha lehet akkor pár szavas véleménnyel/ leírással.:) Nagy GoT fan vagyok, szóval ahhoz hasonlók jöhetnek bőven.:D


/17L



2017. márc. 10. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

15 és 17

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..



Utólag kiegészítenem true blood (vámpíros) és a The Middle (egyik legjobb vígjáték sorozat)

2017. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezer és egy köszönet.:D The100-at is láttam, nem is értem hogy felejtettem ki.:")
2017. márc. 10. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sok sorozatot nézek, nehéz, mert legszívesebben az összes kedvencemet ide írnám:) Én is imádom a trónok harcát, Lucifert, Vámpírnaplók/Grimm tervben van, a True blood is tetszett.


Amiket mostanában nézek/néztem

Supernatural (a kedvenc jelenleg is futó sorozatom)

Lucifer

A pletykafészek

Once upon a time

Devious maids

Big little lies

Man with a plan

Agymenők

Family guy

Simpson család

Modern család

Sötét árvák

Santa Clarita diet

This is us

Riverdale

A place to call home (nemrég ért véget a 4. évad)


Nem akarok beleszólni, de azért megpróbálhatnál nem csak hasonló sorozatokat azokhoz amiket megszoktál. Hidd el, megéri:)

2017. márc. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, American horror storyt kihagytam, pedig azt is imádom:)
2017. márc. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Supnat-ot kezdtem most el.:D Eddig tetszik és már értem, miért volt mindenki oda Dean-ért.:D AHS-et is láttam amúgy. Imádom és mêg is kifelejtettem.:'D Szörnyű egy alak vagyok.

Viszont köszi a segítséget.

2017. márc. 11. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!