Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kérlek mondjatok nekem nagyon...

Kérlek mondjatok nekem nagyon jó sorozatokat amik magyar szinkronosak?

Figyelt kérdés

kizárólag sorozatokat, nem kell hogy az egész sorozat le legyen szinkronizálva csak egy része

Amit már láttam és nagyon tetszett: Egyszer volt hol nem volt,Ffarkasbőrben, Inni és élni hagyni, Az uralkodónő, A szépség és szörnyeteg, Vámpírnaplók, Árva angyal, V mint victoria, Sam és Cat, Riley a nagyvilágban, Gossip girl

Amiket láttam de nem tetszettek: Trónok harca, Hazug csajok társasága



2017. márc. 10. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Supernatural

Lucifer

Once upon a time

Devious maids

Big little lies

Agymenők

Family guy

Simpson család

Modern család

Sötét árvák

Santa Clarita diet (ez sajna feliratos, de nagyon jó)

Riverdale (szintén)

This is us

A place to call home

Jóbarátok (régi klasszikus)

2017. márc. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Grimm
2017. márc. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kimásolt válaszom másik kérdésnél:


Sok ilyen posztot olvastam, én is tettem ki a kérdést, de legjobban az zavart mikor rá kellett keresnem egyesével a sorozatokra miről is szólnak, igy egy pár szavas jellemzéssel leirom. :)


Rengeteg sorozatot nézek, a munkában egyedül vagyok megtehetem, hogy egész nap megy a laptop és hallgatom sorban a sorozatokat, igy van, hogy 1-2 hét egy sok évados is. :)


Azokat irom most csak le amit legalább 4-5x láttam és van legalább 3-4 évad :D


-Dr. Csont (törvényszéki antropológus egy fbi ügynökkel karöltve ügyeket old meg, rengeteg tudományos dolog és igen jól kidolgozott történetek. Nagyon lefoglalt mindig)


-Született feleségek (kertvárosi feleségek, férjek, gyerekek, van dráma, humor minden ami kell, sosem unalmas)


-Brilliáns elmék (ügyvédekről szól, egy elkanászodott tehetséges gyerek akit felkarol egy ügyvéd és a segédje lesz)


-A szökés (srác bátyját lecsukják, talán halálra is itélik, hogy megmentse börtönbe kerül ő is és meg akarja szöktetni, maga a szökés nem csak a börtönből való szökésről szól.)


-Dexter (egy sorozat gyilkos psichopata a főszereplő, aki a rendőrségen dolgozik vérnyomelemzőként... :) )


-Amerikai horror story (nagyon beteg tipikus amerikai sorozat, horror, dráma, thriller, fordulatos és lefoglalt mindvégig, még most is jönnek ki új évadok).


-Nancy ül a fűben (kertvárosi feleség, özvegy lesz miből éljen meg? elkezd füvet árulni... csak 2x-ra tudtam végig nézni de nem bántam meg :))


-Fiúk a klubból (nem irtad, hogy fiu/lány vagy, melegekről szól általában csak lányok nézik, én már vagy 6x.. :) )


-Spartacus (a jól ismert történetet dolgozza fel rengeteg CGI-vel)


-Gyilkos elmék (fbi ügynökök, profilozók, akik a bünőzök személyiségét elemzik, alkotnak egy profilt róla és ez alapján kapják el őket.


-Grace klinika, Dokik, Dr House (mind kórházas sorozat, az első inkább érzelmi szálakra megy rá műtős doktorok, a második vigjáték, a dr house inkább tudományos oldalról közelit.


-Glee (középiskolás sorozat, egy énekklubb akik versenyekre járnak, musical sorozat, sok dijat kapott)


-Mentalista (egy férfi aki "belelát" az emberek fejébe és igy segiti a rendőrök munkáját)


-A nagy svindli (egy hamisitó, profi bünőző akit elkapnak és egy rendőr a segitségért cserébe kihozza onnan.)


-Odaát (két testvér szellemekre, démonokra túlvilági dolgokra vadászik eleinte.. a történet bonyolódik és egyre izgalmasabb)


-Jóbarátok (örök klasszikus gondolom ismered 6 fiatal életét követhetjük nyomon sok humorral)


-Két pasi meg egy kicsi (egy elvált férfi gyerekével odaköltözik a bátyjához aki nem igazán látja őket szivesen, minden részben temérdek humorral.)


-Már megint Malcolm (szegény családban élő de rettentő okos gyerek, sok testvérrel. Az egyik legjobb humoros sorozat, minden karakter el van találva.)


-12 majom -!!!! - ezt nagyon ajánlom ha szereted a fordulatokat még csak 2 évados de jön a 3.

Világvége 2044, egy virus elterjedt, visszaküldenek valakit, hogy akadájozza meg a dolgokat.. de ám ok okozat. Érdemes megnézni


Chicago Fire-t kihagytam utolag (chicagoi tüzóltókról szól és igen jó kis sorozat) :)


Továbbá a The 100 (jövőben játszodik, a föld élhetetlen, az űrben élnek az emberek, de a hajón fogytán a nyersanyag igy 100 fiatalt leküldenek a földre tesztelni) :)


The Middle - Tévét ha nézel már láthattál pár részt! Isteni jó vigjáték sorozat egy bolondos családról, egyik kedvencem lett 1 rész után :)

2017. márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Gossip girl

Született feleségek

Ifjú pápa

2017. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A lucifert egy barátnőm pont egy hete ajánlotta és két nap alatt kinéztem de szerintem rohadtul jó volt lesz 3. évad is már alig várom!!
2017. márc. 15. 16:55
 6/8 A kérdező kommentje:
a grimm című sorozatot már rég ajánlották de valamiért nem néztem meg most talán elkezdem
2017. márc. 15. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
A Lucifer nagyon jó valóban, és tényleg lesz 3. évad, de még a 2. évad sem ment le. Majd májusban folytatódik. (Mert a második évadból már berendelték a teljes évadot , úgy rémlik 22 rész lesz)
2017. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen azóta már utánna olvastam és igen valmikor május elején lesz a 2. évad folytatása! Életem legjobb sorozatja!Én nem nagyon szoktam nevetni a sorozatokon filmeken még ha valami nagyon vicces is, de a Lucifer beszólásain meg a Chloe néhány tettén majdnem megszakadtam, csak azt sajnáltam a 2. évad 13. részében, hogy Lucifer elmegy.
2017. márc. 18. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!